Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z grą: lagi, przycięcia, wysoki var (między FPS a pingiem)


BonBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż mam problem z którym się borykam od dłuższego czasu.

Nagły lag występuje wtedy kiedy po prostu mu się chce - var rośnie do 30 , ping rośnie o kilka tych jednostek , i choke rośnie do ok.6 %

Tak samo klikne w ekwipunek var 20,30 i taki lag jakby znowu. Chcę zobaczyć skina var od 5 do 20. Za 2 razem jak patrze na skina to otwiera się bez przycinki.

Problem z lagami występuje także w innych grach(wszystkich innych) np. Hearthstone podczas wykładania karty w randomowym czasie.

Nie wiem jak mam się z tym uporać , dużo o tym czytałem , ale wszystko na marne.

Co oznacza var tak w ogóle ? 

Internet mam z Netii jeżeli jest ważna ta informacja.

Podam co trzeba tylko napiszcie.

Pozdrawiam!

 

Opublikowano

@Renuś Właśnie kiedyś wezwałem informatyka. Mówił , że coś może z dyskiem jest. Zrobił mi formata i pomogło tylko na kilka dni , a tak to znowu powrót problemu. Mam 2 dyski jeden 500gb i drugi 250 gb chyba. 

Sprawdze programem HD Tune czy mój dysk ma bad sectory.

Opublikowano

Mój dysk twardy (640GB) WDC WD6400AACS-00G8B1 , po zeskanowaniu damaged block 0.0 %

Drugi dysk (160GB) ST3160827AS , po zeskanowaniu damaged block 0.0 %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...