Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Kilka ujęć nowych map na Sayia.pl #Sayia.pl - Ujęcie I


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie chciałem wam przedstawić kilka SS z nowych map jakie wykonałem na modelach zakupionych od dobrej mordeczki.


Na razie nie nie chcę szerzyć dyskusji na temat Sayi ale nie jest to projekt sponsorowany przeze mnie lecz wykonywany. 


daty startu nie jestem wam jeszcze w stanie podać dokładnie ale możliwy jest grudzień tego roku. Oczekujcie dalej na wstawki. ;)


mapy.png


Opublikowano

Dwie nazistowskie literki w temacie i zaczyna wywierać on na mnie bicie serca - może w końcu coś dobrego! Jednak po wejściu w wątek cały impuls znika, bo pojawia się syf i nic, co by było warte uwagi.

Jak robicie zrzuty ekranu, to całe, a nie wycinacie, zmniejszacie, obrabiacie i psujecie każdy element. Co mamy tutaj dostrzec? Wszędzie ten sam podstawowy błąd.

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

No fajne mapy, ale tam chyba tylko modele zmienione z tych "betowych" :D

Opublikowano

No fajne mapy, ale tam chyba tylko modele zmienione z tych "betowych" :D

 

Te mapy są nowe jak mój komputer.

 

@Algade  Modele teren oraz textury 

@Mentez kiedy kupowałeś komputer ?

 

Mapy modele kleiłem ja na zamówienie cycka.

Ilość modeli jest ograniczona ze względu na przyjemne przemieszczanie się po mapie czyli expienie.

1943571.jpeg

Opublikowano

@Algade  Modele teren oraz textury 

@Mentez kiedy kupowałeś komputer ?

 

Mapy modele kleiłem ja na zamówienie cycka.

Ilość modeli jest ograniczona ze względu na przyjemne przemieszczanie się po mapie czyli expienie.

 

Textury może mi się wydaje, ale w ostatniej mapie niewiele się zmieniły :D

Opublikowano

Milon efektów, a gówno widać. Wejdź na mape i zrób ss'a i wklej, a nie jakieś obróbki i jakieś pierdoly dajesz, a mapy jak nie widać tak nie widać. Pokazałeś nam kawalek czegoś, a to jest mapa czy tlo logowania, bo na mape mi nie wygląda.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A tak zapytam cycu z ciekawosci.

Po ile bedziesz yangi opychal tym razem na allegro?

 

co robił xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...