Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

leonnn03

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!  :D

 

Gram sobie z kolega na serwerze MOTO, mamy duża baze w budowie. Ale we dwóch nie gra sie tak fajnie. Dlatego poszukujemy pare chętnych osób które by z nami zaczęły przygode. Każdy kto bedzie chciał z nami grać, dostanie na start 2bc, heli, sejf i parę innych drobiazgów :)

 

W razie gdybym nie odpisywał tutaj, prosze pisać na E-mail= senseetis @gmail.com (bez spacji)

Opublikowano

DayZ ma swój dział.

 

Poza tym moje " staty "

Imię: Kuba

Wiek: 20

Doświadczenie: powyżej 1000h w DayZ mod, 200h w DayZ SA

kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198030011137/

Informacje: Chętnie zagram z kimś ogarniętym w moda lub SA

Wymagam: ogar

 

Uwielbaim robić bekę w DayZ z ludzi.

Kilka screenów :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=445365678

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=360462196

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=534719980

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=454362445

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=449442661

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=449442273

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=365328624

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=358600436

 

 

Grałem dużo z kolegą na serwerze moto.

Nawet chyba któreś screeny wyżej są z tego serwera ;)

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

PBA ja z Toba kiedyś grałem! Ciebie mi własnie trzeba tam :D

 

Moj stary nick to SlashKT, ale od niedawna mam nowe konto ponieważ zapomniałem hasla do starego :D nick Senseetis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...