Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plemiona hack


Billkoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zapewne wielu z was gra w gre plemiona. Mam pytanie - czy znalazl ktos jakiegos hacka, buga do plemion? Bugi wiem ze byly bo sam ich uzywalem. Ale czy sa jakies inne nowe, dzialajace?? Prosze o szybko odp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie ma cheatów, hacków, oszustw itd. do Plemiona. Ogólnie raczej nie ma do tego typu gier przeglądarkowych.

 

Co do bugów to wszystkich starannie się pozbyli, z czego jeste heppy. Gra w takie gry jest dla mnie dziecinnie prosta i nie widzę potrzeby używania hacków/bugów.

o.O
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Tutaj są hacki do plemion mojego autorstwa. Działanie hacków:

- 3 razy szybsza produkcja surowców

- 3 razy szybsza produkcja wojsk

- 2 razy większa zagroda

- Uaktywnia ukrytą w grze opcję rozbudowy spichlerza do poziomu 33 (780 000 surowców)

- różne inne

 

Link: hotfile.com/dl/7632502/f0738a2/Hack_plemiona.rar.html

 

Jakby co to skaner antywirusowy: http://virustotal.com

 

Pozdrawiam!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Witam. Tutaj są hacki do plemion mojego autorstwa. Działanie hacków:

- 3 razy szybsza produkcja surowców

- 3 razy szybsza produkcja wojsk

- 2 razy większa zagroda

- Uaktywnia ukrytą w grze opcję rozbudowy spichlerza do poziomu 33 (780 000 surowców)

- różne inne

 

Link: hotfile.com/dl/7632502/f0738a2/Hack_plemiona.rar.html

 

Jakby co to skaner antywirusowy: http://virustotal.com

 

Pozdrawiam!

 

 

eee ale jak go np.: zainstalować żeby dzialal?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jesli ktos chce miec wiecej sur. , wojsk, grubasow. To niech pisze do [email protected]

Ja napisałem i teraz mam ze np. naciskam F1 i dodaja mi sie po 5k gliny F2 to +5k zelaza F3 to +5k drewna (np. klikne 2 razy F2 to mam juz 10 k zelaztwa itak dalej itak dalej.......)

ale gdy chce miec wiecej wojsk naklikam Shift + Delete + F12 iiiiii wyskoczy mi okienko a w okienku pisze np. pikinier, miecznik, topornik, cieżki kawalerzysta itp. a obok tego sa tabelki i pisze tam np.

 

Szlachcic [ np. 10 ] Zrekrutuj

 

Klikamy zrekrutuj i mamy 10 grubasow.

Koles jest normalnie zajebisty i nawet lepszy.

Napisalem mu na e-maila Nick i Haslo.

ip. kompa.

swiat gry. (w moim przypadku byl to 27)

 

gdy odczytal mojego e-maila odpisal gotowe i wytlumaczyl mi wszystko jak to dziala.

Mowil ze ma jakiegos hacka ktory lamie. kody zabezpieczjace administracje plemion.

I w ten sposob robi takie cos dla kazdego.

Ja normalnie myslalem ze to jakis kolo co mi haslo podjebie ale zarezykowalem i sie udalo.

Tak sie ciesze ze zaraz rozjebie kompa.

Pozdrawiam! (adres kolesia. [email protected])

Opublikowano
Jesli ktos chce miec wiecej sur. , wojsk, grubasow. To niech pisze do [email protected]

Ja napisałem i teraz mam ze np. naciskam F1 i dodaja mi sie po 5k gliny F2 to +5k zelaza F3 to +5k drewna (np. klikne 2 razy F2 to mam juz 10 k zelaztwa itak dalej itak dalej.......)

ale gdy chce miec wiecej wojsk naklikam Shift + Delete + F12 iiiiii wyskoczy mi okienko a w okienku pisze np. pikinier, miecznik, topornik, cieżki kawalerzysta itp. a obok tego sa tabelki i pisze tam np.

 

Szlachcic [ np. 10 ] Zrekrutuj

 

Klikamy zrekrutuj i mamy 10 grubasow.

Koles jest normalnie zajebisty i nawet lepszy.

Napisalem mu na e-maila Nick i Haslo.

ip. kompa.

swiat gry. (w moim przypadku byl to 27)

 

gdy odczytal mojego e-maila odpisal gotowe i wytlumaczyl mi wszystko jak to dziala.

Mowil ze ma jakiegos hacka ktory lamie. kody zabezpieczjace administracje plemion.

I w ten sposob robi takie cos dla kazdego.

Ja normalnie myslalem ze to jakis kolo co mi haslo podjebie ale zarezykowalem i sie udalo.

Tak sie ciesze ze zaraz rozjebie kompa.

Pozdrawiam! (adres kolesia. [email protected])

Fajne masz sny.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...