Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ilość życia potworka C++ błąd


Gość xTrecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skompiluj binke albo zobacz czy na pewno dobrą wrzuciłeś do klienta  :pls:

Zrobiłem to 2 raz 0 błędów i tak wrzuciłem tą poprawną

Opublikowano

A to sprawdz, tak, że otwórz w notepad__ plik exe i wyszukaj

GetMonsterMaxHp
Powinno Ci znaleźc, jak nie to coś mieszasz z tymi kompilacjami ;)

 

Jeżeli chodzi o binke to nie wyszukuje..

 

 
@ kamil2321 dzięki za pomoc
do zamknięcia
Opublikowano

No nie dodałeś do binki. Albo nie skompilowałeś jej i nie podmiełes w kliencie.

 

 

No przecież Ci mówię, nie edytowałeś source binki.

 

 

skompiluj binke albo zobacz czy na pewno dobrą wrzuciłeś do klienta  :pls:

 

 

A to sprawdz, tak, że otwórz w notepad__ plik exe i wyszukaj

GetMonsterMaxHp
Powinno Ci znaleźc, jak nie to coś mieszasz z tymi kompilacjami ;)

 

Dobra dobra, z tym to na bok.

 

@xTrecu

Kamil Ci pomógł, to może pochwal się co zrąbałeś  :yay:

 

Panowie, powiem wam tak, wpierw ruszcie głową, potem dopytajcie się o najmniejsze szczegóły, a Ty NoName widzę że świecisz tylko rangą.. cóż tu udowodnię że jednak są potrzebni ludzie, którzy dostrzegają najmniejszych i prawie niewidzialnych problemów itd.

 

Opowiem wam historyjkę, zapamiętajcie tą lekcje raz na zawsze, jak autor twierdził że skompilował, to skompilował, nie działało to nie działało więc trzeba iść dalej, a nie szukać błędów tam gdzie ich nie ma.

Błędem u autora jak i u innych, którzy no kompilują kod, czasem się nie skompiluje, przyczyną taką jest że nie dają jak to się zwie po waszemu? "rebuild" :D a po Polsku "kompiluj ponownie" w Visualu ;p

Zatem jeśli kiedykolwiek znajdzie się owa sytuacja, zaproponujcie wcześniej "Ponowną, nową kompilacje" bądź w waszym języku i częściowo w moim "rebuild solutions" czy jakoś tak się to zwie.

Zaraz polecom hejty pewnie, cóż.

Wyjaśnione, cieszcie się i radujcie.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...