Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego się restartuje uptime na serwerach ts


wp2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co konkretnie ci chodzi ? Uptime sie zmienia z np: 21 days 20 hours 10 minutes na 21 day 20 hours 11 minutes to normalnie ( up time - czas online)

Opublikowano

@wp2009

Rozwiń swoje zapytanie, ponieważ twoje sformułowanie w żaden sposób nie jest konstruktywne.

 

UPTIME - czas działania procesu "ts3server_startscript.sh", który oznaczony jest na serwerze od czasu uruchomienia. Podczas restartu serwera uptime się zeruje.

Opublikowano

O co konkretnie ci chodzi ? Uptime sie zmienia z np: 21 days 20 hours 10 minutes na 21 day 20 hours 11 minutes to normalnie ( up time - czas online)

 

@wp2009

Rozwiń swoje zapytanie, ponieważ twoje sformułowanie w żaden sposób nie jest konstruktywne.

 

UPTIME - czas działania procesu "ts3server_startscript.sh", który oznaczony jest na serwerze od czasu uruchomienia. Podczas restartu serwera uptime się zeruje.

 

Uptime sam się nie restartuje, haha  :D 

Tylko podczas wyłączenia serwera ew. restartu.

To wiem xD Tylko Mnie Zawsze Ciekawiło to po co go restartować

Bo Na większości ts'ów widzę ze ludzie po 20 lub 30 dniach wyłączają go żeby zrestartować uptime

2boXRtY.gif
Opublikowano

Wątpie, że specjalnie po to wyłączają serwer.
To świadczy też o stabilności w sumie.. Im większy uptime tym lepiej się patrzy na serwer.
Także, nie restartuj po 30 dniach hah  :D

Opublikowano

@wp2009

Różnie jest to interpretowane.

Zazwyczaj im dłuższy Uptime tym lepiej, bo tak jak wskazał @Gorzał przyciąga to większe grono ludzi.

 

Wątpie, że specjalnie ktoś wyłącza i włącza serwer. Możliwe że jest to kłopot z funkcjonowaniem, bądź pracami prowadzonymi na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...