Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Samp Jak crashować graczy na serwerach 0.3.7 ;D


azakv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj wam pokaże jak crashować graczy na powyszej wersji samp'a.

Serwer musi być w 100% czysty bo np: na serwerach z wersją 0.3.7R2 nie działa.

Crashera odpalamy klawiszem shift + prawym przyciskiem myszy.Następnie

podchodzimy do jakiegoś gracza i go crashuje ;D.

 

Instalacja jest bardzo prosta.

Najpierw pobieramy ten plik:  http://speedy.sh/De8bu/vorbisFile.zip

i wypakówujemy go do głównego folderu gta sa (tam gdzie jest plik gta_sa.exe)

i klikamy zamień.

Następnie pobieramy crasher: http://speedy.sh/fxQJN/bulletCrasher037.zip

też wrzucamy do głównego folderu gta sa.

 

                                                                             UWAGA

                              Niektóre serwery są zabezpieczone przed tym crasherem :).

Crasher nie jest mój więc wrzucam link do twórcy ;).

 

https://www.youtube.com/watch?v=8paOR-RzCOA

 

 

Skan:

 

Plik 1: https://www.virustotal.com/pl/file/bb6d2afa242b6b85f72e7f5242c0e71fa2d5c3dd468595e1f5bfa1c2b838ff5a/analysis/1448209265/

 

Plik 2:  https://www.virustotal.com/pl/file/64c2f7dfe74691a81edb395179a0721284e5857daa33606aa780362fabd4ea16/analysis/1448209330/

 

PS: W pliku 2 jest fałszywe zagrożenie.Crashera używałem długo i z komputerem nic się nie działo ;).

 

 

                                                              TWÓRCY CRASHERA

                          |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

 

                         Made by 0x688 and P3ti

Jeśli nie odpisuje w temacie napisz mi na priv
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ten crasher popularny był w czerwcu czy lipcu, od dawna większość serwów ma zabezpieczenie i są na wersji 0.3.7 R2, więc teraz mało kto może się tym pobawić

Opublikowano

To jest kolejny opcode?

Ech, myślałem że coś lepszego.

 

Ale w Sobeit premium jest jakiś inny którego jeszcze nie załatali­

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • Rayzer. zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...