Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o poprawienie skryptu na cała komendę GM.


DeLajt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
on command:
		log "%player%: %command%" to "command"

Gdy wpiszę np /gm 1 

 

To w logu wyświetla się tylko gm 

 

Wiecie może jak zmienić aby wyświetlało cała komendę? 

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

@DeLajt jakbyś mógł to objaśnić jaśniej?
 

on command:
	command is "gm" or "gamemode":
		log "%player%: %command%" to "command"

coś takiego? tam gdzie masz or to piszesz tak dalej nie wiem czy zadziała odrazu na wstępie mówie

 

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

Chodzi mi o zapisywanie do logów wszystkich używanych komend. Teraz mi zapisuje ale tylko 1 wyraz.

 

Np. admin wpisuje /gamemode 1

 

A ja w logach mam tylko gamemode 

 

Chce mieć po prostu wgląd na wpisywane komendy 

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

on command:

        log "%player%: %command%%arg 1%%arg 2%" to "command"

może tak?

 

Nie działa,, this command doeasnt have any arguments

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

DeLajt

 

Jeżeli chcesz mogę ci zrobić komendę, że nie będzie można używać /gamemode 1 lub /gm 1 tylko np /gm1 i wtedy będzie ci pokazywało, czy wpisał gm1 czy gm0 :)

Pomoglem? Zostaw like! Dla ciebie to 1 sekunda a dla mnie tyle znaczy :)

Mój nick w minecraft : Trolissimo

 

Mój ostatni skrypt : 

http://www.mpcforum.pl/topic/1487077-brm-better-rank-message/?p=12595889
Opublikowano

Ludzie wy nie rozumiecie jak się do was pisze? CHCE MIEĆ ZAPIS WSZYSTKICH KOMEND UŻYWANYCH NA SERWIE NIE TYLKO GAMEMODE! I NIE CHCE ZMIENIAĆ JAKIEGOŚ /gm 1 na /gm1. Jak nie umiecie pomóc to nie spamujcie bezsensownie...

66344506193801885041.png


Widzimy się na 1.9

Opublikowano

Ludzie wy nie rozumiecie jak się do was pisze? CHCE MIEĆ ZAPIS WSZYSTKICH KOMEND UŻYWANYCH NA SERWIE NIE TYLKO GAMEMODE! I NIE CHCE ZMIENIAĆ JAKIEGOŚ /gm 1 na /gm1. Jak nie umiecie pomóc to nie spamujcie bezsensownie...

 

Kolego a temat to tak sobie?

Pomoglem? Zostaw like! Dla ciebie to 1 sekunda a dla mnie tyle znaczy :)

Mój nick w minecraft : Trolissimo

 

Mój ostatni skrypt : 

http://www.mpcforum.pl/topic/1487077-brm-better-rank-message/?p=12595889
Opublikowano

on command:

     set {_cmd} to player's message
     log "%player%: %{_cmd}%" to "command"

może jako wiadomość bd działać xD bo w końcu to jest wiadomość

Opublikowano


on command:

set {_} to "%arguments%"

if {_} is not "<none>":

log "%player%: %command% %arguments%" to "command.log"

stop

log "%player%: %command%" to "command.log"

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...