Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Gry PC 129 płyt z grami Ponad 300 gier Około 30 płyt z programami


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TANIEJ nie BĘDZIE !!!

 

 

Nazwa rzeczy:

Płyty z grami i użytkami(PC)
Metoda kontaktu:

PM lub mail
Opis rzeczy:

Posiadam 129 130 płyt z grami (gry na PC) z różnych czasopism (CD-Action, Play...) + ponad 30 płyt z użytkami
Oczekiwana/oferowana cena:

Czekam na propozycję
Zdjęcia/inne informacje:

W sumie, to ponad 300 gier (+ użytki). Sporadycznie, niektóre gry były instalowane, przeważnie nawet nie wkładałem płyty do napędu. Oferuję to co na zdjęciach

 

 

Tylko TERAZ 50 PLN

 

+ koszta przesyłki !!!

post-617064-0-09488000-1448198959.jpg

post-617064-0-90989000-1448198961.jpg

post-617064-0-66536500-1448198964.jpg

post-617064-0-69270200-1448198967.jpg

post-617064-0-03365300-1448198970.jpg

post-617064-0-34412000-1448198972.jpg

post-617064-0-35718900-1448198974.jpg

post-617064-0-12222300-1448198976.jpg

test

 

 

Opublikowano

Niektóre tytuły,dają łezkę w oku taka np gra Tactical Ops przegrałem w nią połowę żywota tylko niestety spygame padło i listy serwerów nie ma :( no i hitman.
Ogólnie mogę polecić niewygórowana cena 1 zł za płytkę,gdzie normalnie gierkę kupicie za 10 zł więc oszczędzacie 9 zł = +9 dodatkowych płytek u tego pana :).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Another world ... moje dziecinstwo i amiga 5000 ;-(

Amiga 500 (nie 5000, choć i takie były, pewnie w planie :D  )No niestety, ja swoją miłość zakończyłem CD32, zacząłem A500, przez A600 i 1200. Czyli zestaw klasyków :) Moim marzeniem była A4000. Wtedy jednak cena była kosmiczna, a dziś... no cóż, dziś Amiga ma taką cenę, że nawet sentyment nie jest wstanie z nią wygrać ._.

 

No to Panowie/Panie, kto reflektuje na zestaw ? Możemy się potargować :lenny:

 

+ płytki z ostatniego CD-Action (nowe, nie instalowane, z kodem do LoL'a)

Numer zawiera:

  CD-Action  http://www.cdaction.pl/news-43290/zawartosc-cd-action-132015-numer-250.html

 

... a na nich 4 pełne wersje - Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist PL, Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja PL, The Few PL (polska strategia) oraz Lego Bionicle (hack’n’slash). Dorzucamy też kody do gry League of Legends o wartości ok. 25 zł (kod też jest).

test

 

 

Opublikowano

Ok. Drogo?


 


No to 100 PLN za wszystko i pokrywam koszt wysyłki :lenny: 


 


Ktoś chętny ?

test

 

 

Opublikowano

@ref Dokladam zestaw płyt z ostatnich dwóch numerów CD-Action (klucze nowe, nieaktywowane)

test

 

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...