Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V po 15 minutach crashuje na MSI Geforce GTX 750 Ti


kami95ll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc mam problem z gta gdyż po okolo 15 minutach gry gra przestaje odpowiadać i sie wyswiela komunikat :c

i nie moge przez to ukonczyc misij np. To bardzo denerwoje . Aktualizowałem directx 12 , Aktualizowalem sterowniki do karty graficznej , Odpalalem na niskiej grafice oraz na wysokiej o co moze chodzić? Gra jest piracka . Moj sprzet jest wystaczajacy aby uciagnac bez problemu , : Proc. AMD 4x 860k 3.7GHz Turbo 4.0GHz , Karta graf. MSI Geforce GTX 750 Ti 2GB , 4GB ram POMOCY ! :/

Opublikowano

Piratom niestety regulamin zakazuję pomagać. Kup oryginał wtedy problemy znikną. Piszesz, że masz sprzęt który powinien uciągnąć GTA bez problemu a posiadasz 4Gb Ram a o ile pamiętam tyle ramu ta gra zjada na śniadanie i po kilku minutach gra zaczyna klatkować.

Opublikowano

Nie pomagamy piratom. 

 

Piratom niestety regulamin zakazuję pomagać. Kup oryginał wtedy problemy znikną. Piszesz, że masz sprzęt który powinien uciągnąć GTA bez problemu a posiadasz 4Gb Ram a o ile pamiętam tyle ramu ta gra zjada na śniadanie i po kilku minutach gra zaczyna klatkować.

Mając 4 GB RAM można odpalić GTA V na wysokich. ;)

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...