Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na czasowe bany za kampienie.


_PanZiomek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobic Mi Ktos Skrypta Na to Aby Po Wpisaniu Komendy /kamp (nick)
to graczowi dodaje np {kamp::%player} i to mu dodaje 1 i jak osiagnie 3 to dostaje /tempban 3 days (nick) Kampienie
I Jak Dostanie To Np pierwsze ostrzerzenie to na czacie sie pojawia 
brodcast "&4Gracz: &c(nick) &4Zostal Ostrzezony Za Kampienie (ilosc ostrzezen)"
I Jemu Na PW
send "&4Zostales Ostrzerzony Za Kampienie Za 3 Ostrzerzeniem Konczy Sie Na Banie"
I permisja do tego aby byla: sk.kamp
Pomoze Ktos PLIS

Opublikowano
variables:
    {kamp.%player%} = 0
options:
    perm: sk.kamp
    bc_warning: &4Gracz: &c%player-arg% zostal ostrzezony za kampienie &7(%{kamp.%player-arg%}%)
    msg_warning: &4Uwaga! &cZostales ostrzezony za kampienie za 3 ostrzezenia otrzymasz bana
    powod: &4Zostales wyrzucony za Kampienie!
    noperm: &4Blad: &cNie masz uprawnien
command /kamp <player>:
    trigger:
        if player has permission "{@perm}":
            add 1 to {kamp.%player-arg%}
            broadcast "{@bc_warning}"
            if {kamp.%player-arg%} is less than 3:
                send "{@msg_warning}" to player-arg
            else:
                execute command "tempban %player-arg% {@powod}"
        else:
            send "{@noperm}" 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

@_PanZiomek_
 

command /kampzero <player>:
    trigger:
        if player has permission "{@perm}":
            if arg 1 is set:
                set {kamp.%arg 1%} to 0
                send "&aTU WPISZ WIADOMOSC"
                stop
            else:
                send "&cUzycie /kampzero (Gracz)
                stop
        else:
            send "{@noperm}"
            stop

Dopisz to do skryptu @JimForce ;)

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano
variables:
    {kamp.%player%} = 0
options:
    perm: sk.kamp
    bc_warning: &4Gracz: &c%player-arg% zostal ostrzezony za kampienie &7(%{kamp.%player-arg%}%)
    msg_warning: &4Uwaga! &cZostales ostrzezony za kampienie za 3 ostrzezenia otrzymasz bana
    powod: &4Zostales wyrzucony za Kampienie!
    noperm: &4Blad: &cNie masz uprawnien
command /kamp <player>:
    trigger:
        if player has permission "{@perm}":
            add 1 to {kamp.%player-arg%}
            broadcast "{@bc_warning}"
            if {kamp.%player-arg%} is less than 3:
                send "{@msg_warning}" to player-arg
            else:
                execute command "tempban %player-arg% {@powod}"
        else:
            send "{@noperm}"
command /kampr <player>:
    permission: {@perm}
    trigger:
        set {kamp.%player-arg%} to 0
        send "&2Wyzerowano kampienie" 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...