Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

pomóżcie wreszcie z tymi lagami!


sSpartan666

Pytanie

Opublikowano

Ping w cs'ie skacze od 70 do nawet 500 (zwykle 130) i na randze lem nie da sie grac, help!

8/2 mbps http://www.speedtest...sult/4837512756

na faceitach i mixach mam 60- 90 pingu i jak skacze to desynchronizuje mi sie full auto i nie da sie grac ;d

 

jak pinguje wp.pl to:

 
ping -n 10 wp.pl
 
Badanie wp.pl [212.77.100.101] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=18ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=17ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=246ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=183ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=129ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=52ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=118ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=94ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=61ms TTL=249
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=17ms TTL=249
 
Statystyka badania ping dla 212.77.100.101:
    Pakiety: Wysłane = 10, Odebrane = 10, Utracone = 0
             (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
    Minimum = 17 ms, Maksimum = 246 ms, Czas średni = 93 ms

Kabel, nie dawno wymieniany, wcześniej też lagowało

Fajnie by było jakby mi ktoś wreszcie pomógł.

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na słaby internet nie ma rozwiązania poza zmianą internetu ewentualnie routera.

 

Twój problem, nie nasz zwrócić się też do dostawcy i zawiadomić go o  zaistniałej sytuacji, masz telefon wydzwaniaj i pytaj.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...