Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] CortezPack 2 - Niesamowita paczka modów o wielu typach!


xCortezeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dmmzENs.png

separator_line.png

CortezPack 2 prawdopodobnie jedna z Lepszych Paczek modyfikacji w Polsce :)
Zapytasz się pewnie dlaczego akurat
CortezPack?
Już mówię!

CortezPack to jest paczka o wielu ciekawych typach modyfikacji czyli praktycznie dla każdego
Dla tych co lubią np.:


Budować
Czarować
Podróżować
Walczyć
Bawić się
Robić Mechanizmy
itp.


Zainteresowany? Wydaje mi się że tak :)


Spis modów niżej...


Paczka dostępna na Launchery:

separator_line.png
Xeros Launcher

Wersja 2.0.8. Prawdopodobnie nie będzie Updateowany do CortezPack 3
+ mapa Flying Island

Premium/Non Premium

Link do Postu



separator_line.png

MPC Packs

Link Do Postu Launchera

Version: FINAL 2.1.2 (Nie Będzie Updateowany do CP3)

Ściągasz Launcher i wybierasz CortezPacka! :)


LINK Do Pobrania Launchera! :D
separator_line.png
Technic Launcher

Nic nie musisz Tutaj ściągać! ;)

Wersja: 2.1.2.1

Po prostu w launcherze szukasz "
CortezPack" (pierwsza paczka co się pojawi ;p)
Launcher Tylko dla PREMIUM.

+ Specjalna Mapa Flying Island! (Ściągana Automatycznie ;P)
separator_line.png

Crystal-Launcher

+ Specjalna Mapa Flying Island! (Ściągana razem z plikiem ;P)

Wchodzisz w Crystal-Launcher a następnie:

Crystal-Launcher (przedział paczek) > Paczki Adventure > wybierasz CortezPack 2 :D

Wersja: Official Ultimate Non Premium Version (2.0.0) (prawdopodobnie nie będzie updateowany) 

Launcher Premium/NonPremium
separator_line.png

Poradniki:

Nie potrzebne na jakiś czas :) 😛 xD

separator_line.png

dmmzENs.png

LITE

Dostępny na Launchery:

- Technic Launcher napisz "CortezPack" i 2 Modpack ;)

separator_line.png
 

[V.1.0] FAQ: PRZECZYTAJ (Kliknij na napis FAQ)


separator_line.png
UPDATE! [Zgodny z wersją CortezPack 2.1.1]

Spis Modów do CortezPack 2 (Nie LITE! Lite tylko w Linku):

[LINK]

separator_line.png
Kontakt
| Prywatna Wiadomość [PW] | YouTube: xCortezeK

| Strona Paczki: Wkrótce |

separator_line.png

ZAKAZ PRZYWŁASZCZANIA/UDOSTĘPNIANIA PACZKI MODÓW BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA!
Paczka w pełni należy do właściciela "xCortezeK"
separator_line.png

 

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@ref Piszcie co sądzicie o paczce xD ;3

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@ref :D Tak znowu xD Piszcie co sądzicie o CortezPacku ;-; bo jakieś instalacje na TL już są xdd

\

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

dasz link do wyzwań na taj mapce co jest razem z mod packiem a i jeszcze paczka nawet fajna ale para dni powiem coś wiecej

Wszystkie wyzwania do mapki są wyświetlone u NPC "Links" ale jak już tutaj pytasz to podam :) x

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@CortezReff :3

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

Są tutaj shadery?

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Są tutaj shadery?

Shadery można samemu wgrać :) Ja nie wgrywałem bo mi nie są potrzebne ;p

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@CortezReff

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@CortezReff

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@CortezReff

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@CortezREF

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

@CortezREF

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

Proszę o Zamknięcie Wątku :)

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Eh... Jak nie ma zamykania to czas na @Reff... :DxD

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ReFRESH 
(Prace nad CortezPack 3 powoli będą się zaczynać :3 :3)

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

A jest do tego paczka serwerowa?

Planuje zrobić... Ale nawet jeśli będzie to będzie ona dostępna tylko dla graczy premium (Technic Launcher).

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...