Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Widziałeś taką ciężarówkę ? Chyba raczej nie :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LOL mało towaru może przewieść

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

moze i ale ta prwtkosc to byla by maxymalna nawet gdyby byla pusta a co dopiero pelna xD

Opublikowano

LOL co za fajna ciężarówka ;D musi mieć kopa ;DD jeżeli to było pełne to maksymalna prędkość chyba była ;D ale jak pusta to pewnie więcej pojedzie o te 15 km/h :P

9Dragons Veteran Player <--- DB8 WT Hybrid

 

Jeśli masz jakieś pytania na Temat 9Dragons zapraszam do działu 9D lub Napisz PM, na pewno odpowiem. :)

Opublikowano

Fajna samochodzik troche duzy nawet ciekawe ile waży jak sie do niego zaladuje np olowiem xD no i predkosc cos kolo 10km/h przy takim ladunku xD

 

Hmmmm... ciekawe czy kola wytrzymają taki ciężar xD

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

 

SPAMOWI powiedz STOP!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heh ciekawe ile pali na 100km :P

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano

jak na mnie super a liczyl ktos moze ile wagonow one mialy bo byly dwie

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano

Ich chyba pogniotło czymś takim jeździć po ulicach xD. A jaki speed o kurcze. Że aż się kuży i naczepy przechylają się na zakręcie ^__^.

NIL:

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||] = 0%

 

Cytat miesiąca nr1

- Poproszę lody
- Jakie?
- No takie normalne
- Czyli?
- No te w takim kształcie *staruszka rysuje palcem w powietrzu coś na wzór jajka*
- Co to za kształt?
- No... yyy... apokalipsy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...