Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można dostać bana za podszywanie się?


Gnieworz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli zmienisz nick to nie, gorzej jeśli zaczynasz się podszywać na zasadzie, że udajesz takowego Izaka. Czyli np. żeby ludzie ci wysyłali skiny czy coś

banner.jpg

Opublikowano

Jeśli zmienisz nick to nie, gorzej jeśli zaczynasz się podszywać na zasadzie, że udajesz takowego Izaka. Czyli np. żeby ludzie ci wysyłali skiny czy coś

To też nie poniesie za sobą żadnych konsekwencji, nikt normalny nie wyśle mu skinów, ludzie nie są głupi, a kary nie ma za to żadnej :)

Opublikowano

e? xD

Jeżeli jest to autorski avatar to co się dziwisz? Gość napisze do supportu, wyśle im psd, że to jego i gość dostanie pewnie ostrzeżenie, jeżeli nie zmieni pomimo ostrzeżenia to ban.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jeżeli jest to autorski avatar to co się dziwisz? Gość napisze do supportu, wyśle im psd, że to jego i gość dostanie pewnie ostrzeżenie, jeżeli nie zmieni pomimo ostrzeżenia to ban.

Co? XDDDDDDDDDDD to ze namalowal sobie go sam  w paincie to nic nie zmienia, nie ma na niego jakies licencji etc, podejrzewam, ze nawet te zdjecia sa juz steama nawet jesli, on ma pewnie do nich prawa. 

To Filipek zglosi Ciebie... ?

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Co? XDDDDDDDDDDD to ze namalowal sobie go sam  w paincie to nic nie zmienia, nie ma na niego jakies licencji etc, podejrzewam, ze nawet te zdjecia sa juz steama nawet jesli, on ma pewnie do nich prawa. 

To Filipek zglosi Ciebie... ?

Człowieku, poczytaj sobie trochę o prawach, sam zgłosiłem gościa który zapier***ił mój klanowy avatar, napisałem do supportu i wysłali mu ostrzeżenie na emaila.

Zdjęcia są steama XDD kisne help.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Człowieku, poczytaj sobie trochę o prawach, sam zgłosiłem gościa który zapier***ił mój klanowy avatar, napisałem do supportu i wysłali mu ostrzeżenie na emaila.

Zdjęcia są steama XDD kisne help.

Napisalem "podejrzewam" bo w przypadku instagrama akurat tak jest. Pokaz SS.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Człowieku, poczytaj sobie trochę o prawach, sam zgłosiłem gościa który zapier***ił mój klanowy avatar, napisałem do supportu i wysłali mu ostrzeżenie na emaila.

Zdjęcia są steama XDD kisne help.

Ta i na emaila mu wlazles ze to wiesz?
Opublikowano

Pytanie jest o nick, za to nic mu nie zrobią, także nie zmieniajmy tematu na avatary i inne pierdoły bo to nie ma sensu ;)

Opublikowano

Ta i na emaila mu wlazles ze to wiesz?

Dostałem od nich odpowiedź, że się tym zajmą i wyślą mu na skrzynkę powiadomienie, także nie mam potrzeby włazić komuś na email, do tego nie znając jego hasła.

Gość na drugi dzień miał zmieniony avatar także poskutkowało :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...