Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Clash of Clans- Jak zbierać surowce[FARMA]


Kastro97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


https://www.youtube.com/watch?v=rHZhHfljFZ8



!!!ZANIM OGLĄDNIESZ PRZECZYTAJ!!!

 

Najprostszy sposób na zbieranie surowców w Clash of Clans, zapraszam do poczytania.

 

Opiszę wam sposób według mnie najprostszy do gromadzenia surowców w Coc. 

Musisz wykonać kilka kroków i będziesz się mógł zabrać do Farmienia.

 

1. Twoje TH musi być wystawione aby było łatwym łupem. Po co? Dlatego że jak ktoś zaatakuję tylko miasto(a taki jest nasz cel) to dostajesz tarczę na 12h i nikt nie jest wstanie atakować Twojej wioski pod Twoją nieobecność. 

 

2. Gdy już ustawimy wioskę, zajmujemy się armią. 

Według mnie najlepsza armia do farmienia jest taka, jaką atakuje na filmie. Czyli: Arcz, Gigi ewentualnie Magowie. 

 

3.  To już ostatni krok, pozostaje nam szukanie wioski która będzie miała surowce w kopalniach. Jak rozpoznać? Można łatwo poznać po tym gdy zbiorniki są puste a w lewym rogu mam dużo łupu do zebrania.

Gdy już znajdziemy wioskę, np taką jak ja na filmie to atakujemy.

Moim zdaniem najlepiej atakować tak jak ja, Gigi przejmują atak wioski a arczerki zabierają surowce. 

 

Mam nadzieje że poradnik się przydał. Do zobaczenia. :) :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...