Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Które game lepsze i jak je zamienić


Gość Leo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


Posiadam na serwerze game 34083 (pliki Terenzo)


 


1.Które lepsze 34083 czy 2089.


 


1.Jak je zamienić, czy wystarczy podmienić z istniejącym już na serwerze i zrestartować maszynę czy coś jeszcze.


 


2.Podmienić tylko game czy db też.


 


 


 


Opublikowano

Według mnie to 2k89 bo masz ogromną masę dodatków do niego ( diffow ) chodź mogę się mylić bo osobiście nigdy nie pracowałem na 34k bo z 2k89 przeniosłem się na src xDD

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

Według mnie to 2k89 bo masz ogromną masę dodatków do niego ( diffow ) chodź mogę się mylić bo osobiście nigdy nie pracowałem na 34k bo z 2k89 przeniosłem się na src xDD

Też przeniósł bym się na src, tylko nie mam na nie na razie funduszów, czekam na odpowiedz na resztę pytań.

Opublikowano

Też przeniósł bym się na src, tylko nie mam na nie na razie funduszów, czekam na odpowiedz na resztę pytań.

Co mają Fundusze do Source ? Zrób swoje i po sprawie :)

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

Po pierwsze do game 2089 i 34k trzeba mieć więcej wiedzy niż do source. Lepiej pracować na nieskompilowanym kodzie niż się bawić w dify/liby. Większość diffów dostępnym na forach i tak jest źle zrobiona.

 

Masz na forum poradnik dla "opornych" jak odpalić serwer na src. Zresztą sam go wysłałeś kawałek wyżej. Postępuj według instrukcji a na pewno sobie poradzisz nie to zbyt skomplikowane.

Opublikowano

Dziekuje, czekam na odp na reszte pytań, jak je zamienić z istniejącym już na serwerze.

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam ­to wystarczy zmienić game i db.

Potem zrestartować maszynę i gotowe?

Te game i db wyjąć z obojętnie jakich plików serwerowych lub pobrać z internetu?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...