Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mob_drop_item.txt po edytowaniu nie dziala metin2 blad podczas laczenia sie z serwerem prosze o pomoc :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc po zedytowaniu mob_drop_item.txt nie dziala mi metin pisze blad podczas laczenia sie z serwerem moze ktos znany zerknac i ogarnac tak aby to dzialalo dla mnie jest to bardzo wazne oczywiscie beda + za pomoc dla kazdego :) pozdrawiam SuraaaxD

mob_drop_item.txt

Opublikowano

Noresta nie dziala sysser nadal nic nie wywala ja juz nwm o co chodzi :/


SYSERR: Nov 17 17:11:13 :: hupsig: SIGHUP, SIGINT, SIGTERM signal has been received. shutting down.
SYSERR: Nov 17 17:13:32 :: hupsig: SIGHUP, SIGINT, SIGTERM signal has been received. shutting down.
 
Takie cos tylko teraz wywala
Opublikowano

 

Noresta nie dziala sysser nadal nic nie wywala ja juz nwm o co chodzi :/

SYSERR: Nov 17 17:11:13 :: hupsig: SIGHUP, SIGINT, SIGTERM signal has been received. shutting down.
SYSERR: Nov 17 17:13:32 :: hupsig: SIGHUP, SIGINT, SIGTERM signal has been received. shutting down.
 
Takie cos tylko teraz wywala

 

We wszystkich katalogach sprawdzałeś syserr?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...