Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję osoby, która stworzyła by prywatny serwer SFGame


CreFile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, firma More4You poszukuje osoby, która stworzyła by i zajęła sie prywatnym serwerem sfgame.

Jako sponsor/hoster, możemy zapewnić

-hosting, który dużo przetrwa

-Domenę pl

 

Dla osoby chętnej przewidziano wynagrodzenie!

 

Tworzymy także inne projekty! Gwarantujemy, że nie zrezygnujemy po tygodniu.

 

Kontakt:

GG: 54589876

Ts (ip na innych rodzajach kontaktu.

Pw

Właściciel projektów ProjectPC


- xTermy

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A czyli chcesz kogoś kto zrobi serwer i będzie go pilnował (czyt. zajmował się nim).

A jako właściciel firmy wypłacasz 1 850 zł (no minimum w polskim kraju) co miesiąc? Gdzie przesłać CV?

 

PS. Rozumiem że zapewniasz również reklamę (oczywiście nie spam na innych privach tylko coś poważnego).

 

 

@gks0770 nie zaglądam tu zbyt często więc na bieżąco nie odpowiadam :)

Hejo

Opublikowano

A czyli chcesz kogoś kto zrobi serwer i będzie go pilnował (czyt. zajmował się nim).

A jako właściciel firmy wypłacasz 1 850 zł (no minimum w polskim kraju) co miesiąc? Gdzie przesłać CV?

 

PS. Rozumiem że zapewniasz również reklamę (oczywiście nie spam na innych privach tylko coś poważnego).

 

 

@gks0770 nie zaglądam tu zbyt często więc na bieżąco nie odpowiadam :)

 

trochę temat odświeżony, ale dobra uwaga ;)

 

Pisałem podobnież z właścicielem bo pomyślałem że fajnie będzie postawić gotowca za najniższą krajową, jak wiecie to w sumie darmowa kasa :D

Ale niestety nie jest tak pięknie. Wynagrodzeniem dla niego jest to że ktoś będzie sobie miał serwer i "jakoś się dogadamy"

To nie firma tylko ktoś niedojrzały postawił serwer ts3 i chciał dzięki wykorzystać miejsce na vps jakąś grą via www.

Jak widać słabo mu to wychodzi bo na ich stronie są odnośniki do różnych projektów i nic nie działa xD

Warto dodać że już szukał sponsora by to wszystko utrzymać w statusach :D

 

 

Myślę że temat można zamknąć bo wygląda że projekt upadł :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...