Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak założyć serwer dla 2 osób? Szukam poradników, które tłumaczą.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Chciałbym pograć w MC z kumplem na jakiś mapkach Adventure. Czy jest możliwość zrobienia serwera dla 2 osób? Jeżeli tak to jak to zrobić? Wiem, że jest masa poradników na YT ale są na starsze wersje MC. Jeżeli ktoś by fajnie wytłumaczył jak to zrobić, obiecuje limit + :) Pozdrawiam 

Opublikowano

wchodzisz na oficjalną stronę mc https://minecraft.net/download

i pobierasz Multiplayer Server plik  exe dla win i go odpalasz w czystym folderze

 

po wygenerowaniu się plików, musisz wyłaczyć server i  wchodzisz w server.properties  zmieniasz online-mode= true (dla premium), false (piraty), a mapki tylko podmieniasz 

Opublikowano

wchodzisz na oficjalną stronę mc https://minecraft.net/download

i pobierasz Multiplayer Server plik  exe dla win i go odpalasz w czystym folderze

 

po wygenerowaniu się plików, musisz wyłaczyć server i  wchodzisz w server.properties  zmieniasz online-mode= true (dla premium), false (piraty), a mapki tylko podmieniasz 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/877381447587842416309.jpeg

 

Tak wygląda mój Server.Properties po odpaleniu go notatnikiem. Notatnikiem go mam odpalić? :D

 

#Edit Po odpaleniu minecraft.server.1.8.8 okienko pojawia się na 0,5s i znika. Tak chyba nie powinno być? 

Opublikowano

W jakiej wersji masz jave ??

w pliku eula zmień z false na true i serv wystartuje 

 

edit: sorry mój błąd dawno nie zajmowałem się mc 

 

 

polecam do otwieraniu tego typu plików notepadd++ ale ms notatnikiem też możesz to otwierać  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...