Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z grą przez lan w Minecraft - brak dołączenia


jakub2508

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym zagrać z bratem na modach (mamy takie same paczki modów) i gdy zawsze chcieliśmy grać to nam sie udawało do siebie dołączyć, tylko wczoraj i dzisiaj nie możemy, próbujemy wszystko przez wifi/przez tableta gdzie mam internet inny (w sensie karte z 5-10gb). Wie ktoś jak to zrobić?

Opublikowano

Sprawdź czy mody są do LAN, a jak niektóre nie są to powywalaj.

@Edit

Zrób serwer (na modach) na komputerze i spróbuj wtedy z ip kompa, a jak nie zadziała to pobierz Hamachi.

2078d3efe0497b2dmed.png


 


> Serwer ROLE-PLAY <


 


Już niedługo zapowiedź!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdź czy mody są do LAN, a jak niektóre nie są to powywalaj. @Edit Zrób serwer (na modach) na komputerze i spróbuj wtedy z ip kompa, a jak nie zadziała to pobierz Hamachi.

ZakModpack jest chyba na multi jak większość paczek, zrobiłem i nie działa.

Rob na hamachi... albo napraw net z dirta ~;p

zrobiłem też nie działa, internet taki średni mam

Opublikowano

Co wyskakuje?

Nie widzicie się w ogóle?

Wcześniej graliście na tych samych paczkach czy coś zmienialiście?

Spróbuj wyłączyć zaporę systemową przy hamachi.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...