Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja]Shaiya Soul Of Darkness


ErakreS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje o Serwerze:

 

Serwer Hard/Medium

EP 5.4

Killrate x1

Startowe poziomy 15UM/30UM/60UM i 70HM

 

 

 Nowy Wygląd Setów na Poziom 70

https://drive.google.com/folderview?id=0B_smYlnacbQqdlg5eU9mdGd0V2s&usp=sharing

 

 Nowy Wygląd Broni na poziom 70

 

https://drive.google.com/folderview?id=0B_smYlnacbQqOVhJYXpuUEtHcG8&usp=sharing

 

Dodatkowo 10 Questów na "zabicie czasu"

Poniżej link do opisu Questów

http://soulofdarkness.org/forum/discussion/8/soul-of-darkness-ep1-glowne-questy-fabularne#latest

 

Dodano AP za Kill'e zdobyte podczas PvP

Dodano nowe lapisy żywiołów (Lapis żywiołu II + 15 do wszystkich statystyk).

Dodano 2 nowe bossy które znajdują się na DD1 jak i w miejscu gdzie przenosi nas portal do DD2

Usunięto mape DD2

Mapy DD1 i Dino zostały ustawione pod level 70

 

Drop Lista (do środy będzie lekko zmieniona :) )

http://soulofdarkness.org/forum/discussion/4/drop-lista#latest

 

Link do forum

http://soulofdarkness.org/forum/discussions

 

Link do zakładania kont(konta poprzez błędnie wybrany hosting zapisują się w bazie trochę dłużej 3-5h jak zaobserwowałem,hasło do max 12 znaków inaczej konto może się nie zapisać)

http://soulofdarkness.org/forum/discussion/12/zakladanie-kont#latest

 

Linki do pobrania

http://soulofdarkness.org/forum/discussion/13/linki#latest

 

Zapraszam. (szczególnie na strone AoL gdzie aktualnie jest duża liczebna różnica pomiędzy graczami,chociaż serwer ma 1 dzień i miejmy nadzieje że się to zmieni. :) )

Opublikowano

Wczoraj było okołlo 50-60 osób po otwarciu tylko jak już napisałem większość na stronie UoF niestety balansu frakcji póki co brak,a zakładanie kont postaram się jak najszybciej na lepszy hosting dać. ;)

Opublikowano

Wczoraj było okołlo 50-60 osób po otwarciu tylko jak już napisałem większość na stronie UoF niestety balansu frakcji póki co brak,a zakładanie kont postaram się jak najszybciej na lepszy hosting dać. ;)

 

No straszne jest z kolega nie możemy wbić bo cały czas nie aktywne jest :)

837371446280124127260.png
Opublikowano

Wyłączony do odwołania, ale wydaje mi się że jeszcze niedługo go odpalą. Bynajmniej taką mam nadzieje.

Z tego co pamiętam były jakieś problemy z hostingiem.

 

 

4354874.png

 

Opublikowano

Masz zamiar otworzyć serwer jeszcze?

 

Prawdopodobnie tak jak usuną pewne błędy.

 

Wyłączony do odwołania, ale wydaje mi się że jeszcze niedługo go odpalą. Bynajmniej taką mam nadzieje.

Z tego co pamiętam były jakieś problemy z hostingiem.

 

 To nie hosting tylko zaczeli kopiować itemy poprzez DC i tablice. Dla tego jest offlaine do odwołania prawdopodobnie jak naprawia to otworzą :)

837371446280124127260.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...