Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer jest aktualnie najlepszy? Molten vs Atlantiss


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, zastanawiam się na jakim serwerze aktualnie najbardziej opłaca się grać w Wowa. Co polecacie?
Chodzi mi o to aby było jak najmniej bugów i dużo osób grających. Jeśli chodzi o dodatek to wydaje mi się że im nowszy tym lepiej :)
Zastanawiam się nad Moltenem lub Atlantiss. Normalnie zapewne wybrałbym Sunwell ale dodatek wotlk ogrywałem już wiele razy i po prostu mi się znudził.

Opublikowano

Zapraszamy na serwer Nostalrius [VANILLA] = stary, dobry poziom trudności ;) Tak, serwer posiada sporą populację graczy. Może warto spróbować na tym serwerze ?

 

---------------------------------------------------------------------------

 

a szczególnie do naszej gildii EiA {Emeryci i Alkoholicy} ;)

 

Jedna z kilku gildii na serwerze, która żyje tzn. próbuje żyć jako porządny klan na jakiego przystało.  Szukamy chętnych Polaków do wspólnej gry ;) Każdy mile widziany. Byleby aktywnie i chętnie uczestniczył w życiu gildii. Każdy wkłada coś od siebie do gildii. Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym wszyscy będą się dobrze bawić, z chęcią się będą logować  do gry i zostaną na dłużej.

 

Są wśród nas starzy wyjadacze jak i nowicjusze. Gildia się powoli rozrasta to prawda (8 członków - jednakże gildia istnieje dopiero półtora tygodnia)

 

Mimo to wierzymy, że osiągniemy cel i będziemy sięgać po kolejne, odległe ale dostępne na wyciągnięcie ręki. Wszystko jest możliwe. Wystarczy chcieć. 

 

Podstawowe informacje :

 

- Serwer Prywatny : Nostalrius [Vanilla]

- Świat : Nostalrius Begins PVE,

- Strona : Przymierze

- Wymagania : chęci do wspólnej gry, osiągnięcia celu;   wspieranie gildii;  działanie na rzecz gildii;  bycia aktywnym w życiu gildii [ostatnio się o tym zapomina]

- Namiary na TS3 - Więcej informacji w grze :)

 

Zapraszamy !

 

Kontakt :

 

PW do mnie lub w grze do : Kamasutrus (lider), Pichek, Terarel, Kelcio;

 

PS :

Tutaj promocja serwera : http://www.mpcforum.pl/topic/1372329-112-nostalrius-begins/

Strona serwera : https://en.nostalrius.org/

 

Pozdrawiam Pichek.

stark.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...