Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siemka napisze mi ktoś bindy dla policji na serwer Truck?


Sudak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strzelam że na serwerze masz /me i /do polecam pobrać sobie keybindera i wpisz sobie tam coś w stylu: 

 

/me wyciąga z kabury kajdanki po czym zakłada na ręce podejrzanego i skuwa go, łapie za jego prawą rękę i prowadzi go do radiowozu.

/me wyciąga z kabury sig sauer p226 a następnie odbezpiecza go i celuje w podejrzanego. 

Opublikowano

;// ale to Trucko/rpg czyli jakos tak 1.zatrzymaj sie niewychodz z pojazdu wyjscie z pojazdu bedzie trakotowane jako ucieczka        2. witam tu posterunkowy nermin. sie klania zna pan owod zatrzymania? takie w tym stylu ale nw jak o napisać zeby ładnie wyglądało

GRACZ METIN2

GRACZ GTA:SA [MTA]

 

Opublikowano

Chodzi Ci o sam tekst? 

1. Witam, tu [ranga] [nazwa postaci], [powód]. 

np. Witam, tu Oficer Rhett Link, został Pan zatrzymany za przekroczenie prędkości.

2. Policja, proszę się zatrzymać! Powtarzam, proszę się zatrzymać!

 

Chyba nic więcej nie wymyślimy, bo nie wiemy czym dokładnie będziesz się tam zajmował.

Opublikowano

Aha, czyli chodzi ci jedynie o wypowiadanie kwestii przez ciebie a nie o akcje? jeżeli tak to na kit ci bindy do tego? zwykle keybinder używa się żeby szybciej pisać zwrot akcji na /me i /do a gadanie to możesz sam pisać przecież. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...