Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA RP - pomoże ktoś wymyślić akcję policyjną?


perfer1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, pomożecie mi wymyślić akcję RP policyjną?

Komendy:

/mandat [iD] [Kwota] - Wystawiasz mandat
/radar /r - Włączasz/wyłączasz radar
/scigany [iD] [Poziom ścigania] -Ustawiasz poziom ściganego min.1 max.6
/scigani - Lista osób poszukiwanych
/rp [Text] - Radio Policyjne
/wps [Text] - Radio Policyjno-Wojskowo-SM.
/kontrola [iD] - Sprawdzenie towaru gracza
/z [iD] - Zatrzymuje do kontroli
/skuj [iD] - Skuwasz gracza
/odkuj [iD] - Odkuwasz Gracza
/areszt [iD] - Aresztujesz gracza
/megafon /mg [Text] - Mówisz przez megafon
/akc [iD] - Akceptujesz wezwanie gracza
/spawno - Otwierasz spawn
/spawnc - Zamykasz spawn
/wojsko - Wzywasz wojsko
/pkd [iD] [ilość] [powod] - Dajesz punkty karne
/pku [iD] [ilość] - Usuwasz punkty karne
/pkstan [iD] - Sprawdzasz stan pkt karnych danej osoby
/cela(o/c) -Otwiera i zamyka cele w komisariacie
/bp(o/c) -Otwiera i zamyka główną bramę
/garaz(o/c) -Otwiera i zamyka garaż z pojazdami
/garaz2(o/c) -Otwiera i zamyka 2 garaż z pojazdami
/drzwi(o/c) -Otwiera i zamyka drzwi w komisariacie
/b2p(o/c) - Otwiera i zamyka bramę w komisariacie LS
/bariera(1-3) - tworzymy bariery
/bariera4 - Usuwamy wszystkie stworzone bariery.

 

Minimalnie 15 zdań z /me

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Jeżeli to jakiś kurs na policjanta na RP, to nie polecam (pewnie ten z dolnej półki).

 

Zatrzymujesz podejrzanego, wychodzi twój pasażer z auta policyjnego, spisuje gościa dokumenty, zabiera je do auta, zabierasz podejrzanego do samochodu, pokazujesz mu nagrania jak jechał, sprawdzasz w bazie danych (MDC), czy nie jest czasem poszukiwany, jeżeli miał przeszłość przestępczą i podejrzewasz go o to, że może posiadać nielegalne przedmioty, to go przeszukujesz, ewentualnie wlepiasz mandat i wypuszczasz. Tyle filozofii.

3adb6317fc.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...