Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słaba umiejętność strzelania


arabkostek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. 

Kilka tygodni temu awansowałem do tak bardzo upragnionego pana policjanta (dmg).

Utrzymuję się w randze, to pewne. Ale mam problem z swoim strzelaniem jeśli można to tak ująć.

Reakcje mam dobrą można powiedzieć, gorzej właśnie z tym. Nie jestem jakąś totalną kupą, bo coś tam umiem zabić, ale na dłuższą metę ciężko na to patrzeć. Starałem się grać jakieś aim mapy ale szczerze - nic nie dają.

Polecacie coś?

==== OBECNA SPECYFIKACJA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
CPU: AMD FX-6300 X6     GPU: Nvidia GeForce MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5                PSU: SilentumPC Vero L1 500W 80Bronze PLUS     MOBO: ASUS M5A97-PRO R 2.0 [AM3+]     RAM: GoodRam 2X4GB 1333MHz CL9      HDD: 1TB SEAGATE 7200RPM/s  
PC CASE: SilentiumPC Regnum RG1w       CPU COOLER: SilentiumPC Fera III v.2 
 
==== SPRZĘT POZA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
MONITOR: LG FLATRON W2241S 60Hz (@71Hz) MONITOR #2: LG 24M45 60Hz KEYBOARD: Natec Genesis RX22     MOUSE: A4TECH Bloody Sniper ZL5     MOUSEPAD: A4Tech Bloody B-070   

Potrzebujesz gotowki w GTA Online?http://araboooo.weebly.com

Opublikowano

Ja ci polecam grac na serverach 1vs1, only headshot to sobie wyskilujesz. Trenuj pamiec miesniowa jak to izak mowil w swoim filmiku :). Sa specialne mapy do tego. Powodzenia w treningach.

KTOŚ CHCE MI ZROBIĆ SYGNATURKE I AVATAR JAKIŚ ŁADNY? <3 MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ :D


Bywalec
Opublikowano

Słuchacie się tego Izaka jak Boga, owszem takie tryby jak deadmatch pomagają Ci wyćwiczyć swój własny styl strzelania, ale bez przesady.

Do cs'a trzeba przede wszystkim przywyknąć, nic na siłę, wszystko naturalnie. 

Ważna jest różnorodność, popykaj czasem na dm, graj różne mapy - ich znajomość również bardzo pomaga.

Od siebie polecam również serwery 1vs1 only HS, tutaj nie staraj się głupio pestokwać - ćwicz różne style gry które mogą przydać Ci się na mm.

Oczywiście o meczach turniejowych zapominać nie możesz, za długa przerwa nie wyjdzie Ci nie dobre.

Opublikowano

Graj dużo map arena tj. 1vs1, tam idzie dobrze wyćwiczyć refleks.

Wszyscy moi znajomi grają praktycznie 1vs1, sami polecali.

Ew. jakieś aim mapy ale preferuje areny.

Tak naprawdę to żadne mapy Ci nie pomogą, musisz chcieć się tego nauczyć, nawet na samych botach na dd2 się nauczysz jeżeliby Ci zależało na tym.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Pamietaj, ze przed oddaniem strzalu zawsze musisz byc w miejscu, bo inaczej kulka poleci w kompletnie inne miejsce. Pomaga temu shift.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Dobra tam, jakos treningi zaczalem. Nie wierze ze cos dajo no ale.

Po 2 DM dziennie i jakies 4 mapy po 10 minut 1 vs 1 ;-;

Danke za rady


I temat tez mozna zamknac ~jestę kupą

==== OBECNA SPECYFIKACJA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
CPU: AMD FX-6300 X6     GPU: Nvidia GeForce MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5                PSU: SilentumPC Vero L1 500W 80Bronze PLUS     MOBO: ASUS M5A97-PRO R 2.0 [AM3+]     RAM: GoodRam 2X4GB 1333MHz CL9      HDD: 1TB SEAGATE 7200RPM/s  
PC CASE: SilentiumPC Regnum RG1w       CPU COOLER: SilentiumPC Fera III v.2 
 
==== SPRZĘT POZA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
MONITOR: LG FLATRON W2241S 60Hz (@71Hz) MONITOR #2: LG 24M45 60Hz KEYBOARD: Natec Genesis RX22     MOUSE: A4TECH Bloody Sniper ZL5     MOUSEPAD: A4Tech Bloody B-070   

Potrzebujesz gotowki w GTA Online?http://araboooo.weebly.com

Opublikowano

O. Jeszcze jedno. Zmniejsz czułość myszy. Daj sobie na początek 400 DPI i 3.0 sens i powolo schódź w dól do 2.2 MAX.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Przede wszystkim staraj się przywyknąć do jednego celownika, nie zmieniaj ich za często bo np. taki Scream to zrobił czy ktokolwiek inny.

Wszystko zawsze dobieraj pod siebie, nigdy nie staraj się grać na configach prosów, bo po prostu oni to zrobili pod siebie, a nie pod Ciebie.

DMy jakieś, najlepiej only hs i turniejowe, to na dłuższą metę powinno przynieść efekty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...