Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam na wspaniały serwer easy, który za parę miesięcy będzie miał 4 lata!


Astrodamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi tu oczywiscie o serwer nightcore.pl/s1 Zaraz zapewne wyskoczą dzieciaki, które będą pisać również głupoty na ten temat. W niektórych kwestiach będą mieli racje ale w wielu innych już nie. Serwer był kiedyś super było na nim wiele osób, a teraz? Przez jakieś plotki serwer stracił ogromnie na popularności. NIe chodzi mi tu o GA, ze chcecie mu zrobić na złość nie interesuje mnie to ale przez wasze widzimisie to serwer najgorzej oberwał, a wiem o tym że on na prawde może się podobać wielu osobom, dlatego też zostawie tutaj link do prezentacji oczywiście na MPC, link do strony oraz do forum serwera. I prosiłbym dla tych osób żebyście pomogli temu serwerowi nie szefowi czy jak wy go tam nazywacie tylko właśnie serwerowi bo to właśnie po to wchodzicie do gry nie dla GA tylko dla własnej zabawy.

 

Prezentacja na MPC:  http://www.mpcforum.pl/topic/1359359-nightcorepl-s1-dedyk-4fun/

Link do strony: http://nightcore.pl/s1

do forum: http://forum.nightcore.pl

 

Serdecznie zapraszamy Gracze NC.

411911419478233384990.png

sygjpg_wsnwrxp.jpg

Opublikowano

Chodzi mi tu oczywiscie o serwer nightcore.pl/s1 Zaraz zapewne wyskoczą dzieciaki, które będą pisać również głupoty na ten temat. W niektórych kwestiach będą mieli racje ale w wielu innych już nie. Serwer był kiedyś super było na nim wiele osób, a teraz? Przez jakieś plotki serwer stracił ogromnie na popularności. NIe chodzi mi tu o GA, ze chcecie mu zrobić na złość nie interesuje mnie to ale przez wasze widzimisie to serwer najgorzej oberwał, a wiem o tym że on na prawde może się podobać wielu osobom, dlatego też zostawie tutaj link do prezentacji oczywiście na MPC, link do strony oraz do forum serwera. I prosiłbym dla tych osób żebyście pomogli temu serwerowi nie szefowi czy jak wy go tam nazywacie tylko właśnie serwerowi bo to właśnie po to wchodzicie do gry nie dla GA tylko dla własnej zabawy.

 

Prezentacja na MPC:  http://www.mpcforum.pl/topic/1359359-nightcorepl-s1-dedyk-4fun/

Link do strony: http://nightcore.pl/s1

do forum: http://forum.nightcore.pl

 

Serdecznie zapraszamy Gracze NC.

411911419478233384990.png

 

Ile ludzi?

Opublikowano

Ile ludzi?

Big mało napisane jest 200 ale to GA zrobił nwm po co sam .. czase osiąga 20 dlatego chce żeby wróciło trochę osób bo serio szkoda serwa :/

sygjpg_wsnwrxp.jpg

Opublikowano

O to chodzi że GA, o ile mi wiadomo nie chce reklam on woli żeby mieć spokój bo gracze - niektórzy oczywiście strasznie mu dopiekali. On po prostu stracił ducha że tak to powiem dlatego to my staramy się aby ten serwer dalej ktoś odwiedział.

 

Co do is tak ceny są wygórowane fakt ja sam jestem przeciw ekwipunkowi +10 ale bez tego rówineż da się żyć. Jeśli ktoś lubi metina nie będzie mu potrzebne takie eq wystarczy dobra zabawa ze znajomymi.

sygjpg_wsnwrxp.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...