Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GHS] Po włączeniu gry wyskakuje błąd z DirectX / Gtx 750i


PomaranczoW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zacznę od tego, że gre (CoD;Ghosts) kupiłem ok. 1,5 roku temu, ale nie mogłem jaj odpalić, bo moja karta graficzna nie obsługiwała DX11. Za każdym razem pojawiał się błąd DirectX.

Niedawno kupiłem nową kartę (GTX750Ti) i ponownie zainstalowałem grę, ale gdy chcę włączyć singleplayer nadal wyskakuje ten błąd :/ O dziwo multiplayer działa bez problemu. Na dole podaję specyfikacje:

 

Procesor: AMD athlon 5200+ 2x 2.71 Ghz

Grafika:   Geforce GTX 750 ti

Ram:       4GB

System:   Windows 8.1 64bit

Opublikowano

Masz za mało ramu kolego, ale jeżeli Multiplayer poszło, to Singleplayer tym bardziej powinno.

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej ?

 

Mam, wczoraj instalowałem. A co do ramu to słyszałem, że Activision dodało aktualizacje i można grać z 4gb.

 

Opublikowano

Zrób to co na filmiku

 

Nvidia Control Panel --> Manage 3D settings --> Program settings --> w pierwszym punkcie wybierasz CoD Ghost --> w drugim punkcie wybierasz "High Performance NVIDIA processor"

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...