Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Illaoi nowym bohaterem w League of Legends


Biter.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie ta postać, te macki, meh, do tego męsko wygląda, ale ciekawa jestem skórki :p

Opublikowano

Jakoś mi się nie podoba, mam nadzieje, że nie będzie zbyt OP. Te macki itd. dziwna jakaś xD Ale tentalces zawsze spoko, nowe hentai incoming.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Spodziewałam się delikatnej bogini, a tu taka facetka. DEFUK

 

Jej skile są proste, aczkolwiek mam nadzieje, że riot czymś nas zaskoczy. 

Według mnie będzie trudnym championem. Jako tako w teamfightach ult będzie easy, nie będzie tak łatwo go użyć na linii i tak samo z W. Samego "doskoku" tych macek użyjesz, ale żeby walnęły w linii to takie łatwe nie będzie bez stuna. Postać bardzo potężna, ale trudna. Mam nadzieję na kozackiego mida ;)

Jakoś mi się nie podoba, mam nadzieje, że nie będzie zbyt OP. Te macki itd. dziwna jakaś xD Ale tentalces zawsze spoko, nowe hentai incoming.

O co chodzi ludziom z tym hentai? Z tego co się orientuje to porno anime. Dlaczego ludziom się to kojarzy z tym? xD

Opublikowano

Według mnie będzie trudnym championem. Jako tako w teamfightach ult będzie easy, nie będzie tak łatwo go użyć na linii i tak samo z W. Samego "doskoku" tych macek użyjesz, ale żeby walnęły w linii to takie łatwe nie będzie bez stuna. Postać bardzo potężna, ale trudna. Mam nadzieję na kozackiego mida ;)

O co chodzi ludziom z tym hentai? Z tego co się orientuje to porno anime. Dlaczego ludziom się to kojarzy z tym? xD

Japończycy kiedyś cenzurę penisa omijali mackami...

...

Co do postaci to wygląda interesująco, nie wątpię że będzie moim nowym mainem.

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Maćki atakują automatycznie więc dlaczego ktoś tu piszę, że ciężko będzie nimi trafić... Postać kradnie ducha i obija przeciwnika to jest broken. 

Opublikowano

Według mnie będzie trudnym championem. Jako tako w teamfightach ult będzie easy, nie będzie tak łatwo go użyć na linii i tak samo z W. Samego "doskoku" tych macek użyjesz, ale żeby walnęły w linii to takie łatwe nie będzie bez stuna. Postać bardzo potężna, ale trudna. Mam nadzieję na kozackiego mida ;)

O co chodzi ludziom z tym hentai? Z tego co się orientuje to porno anime. Dlaczego ludziom się to kojarzy z tym? xD

Bo tentacle to rodzaj hentai w ktorym wlasnie ośmiornico-podobne stworzenia za przeproszeniem gwałcą kobiety.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jakoś mi się nie podoba, mam nadzieje, że nie będzie zbyt OP. Te macki itd. dziwna jakaś xD Ale tentalces zawsze spoko, nowe hentai incoming.

 

Każda postać jest OP po wyjściu ;_;

xVzMq9N.jpg

Opublikowano

Każda postać jest OP po wyjściu ;_;

Yyy, taki Bard wcale nie był OP, musieli go buffować i tak jest wybierany jako troll lub na teamówki.

 

Kazda postać dopiero po ogarnięciu jest dobra, tak, mało postaci było takich, które po wyjsciu w kazdych rekach byly "OP", bo uprzednio postacie sa sprawdzane na PBE.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Będzie silna, nie ma co. Jedyne co mnie zastanawia to te cale macki które zanim uderzą to przez półtorej sekundy lecą i lecą i lecą. Będzie missować jak szalona przeciwko mobilnym postaciom. Podoba mi się, mimo to nie zagram. Wciąż czekam na ADC albo MID champa.

syndra_sig_zps3151e2d8.gif

Opublikowano

Maćki atakują automatycznie więc dlaczego ktoś tu piszę, że ciężko będzie nimi trafić... Postać kradnie ducha i obija przeciwnika to jest broken. 

Nie chodzi o to, że sami musimy nimi bić, tylko macki nie poruszają się razem z nami, więc trzeba użyć w odpowiednim momencie te macki, żeby były jakkolwiek użyteczne. Jak mówiłem - w early będzie bardzo trudna, ale potem w mid i late to będzie easy, bo będzie masa CC i będzie tymi mackami o wiele łatwiej trafić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...