Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje kilka skryptów na udoskonalenie serwera.


Nixon1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka potrzebuje skrypty :

  1. Chat"bardzo ogarnięty"
  2. Jakieś fajne itemy do craftowania
  3. Fajnie napisany /pomoc
  4. /menu "Ze jak wejdę w /menu to otwiera mi się i wybieram jakiś kit albo coś"
  5. Jakieś fajne rzeczy tylko nie stoniarki i boyfarmery
  6. automessanger"bardzo ogarnięty"
  7. że otwiera się skrzynka i pisze tam /itemy i są tam itemy na gildie
  8. jak macie jakieś swoje pomysły pisać w komentarzach bo chce te projekty może dodać na serwer mój :)
  9. Pozdrawiam CZEŚĆ

 

Opublikowano

Tutaj masz odemnie skripty ;D
Cobblex:
http://pastebin.com/eP6Gbm6b

Chat:
http://pastebin.com/4aviyWdm

Noswear: (Blokada przekleństw)
http://pastebin.com/jb2Ee8ZC

AntyBot:
http://pastebin.com/hTCDrm4y

Sprawdzanie Graczy:
http://pastebin.com/YpmenMwz

Pomoc: (/ts,/pomoc,/vip,/svip itp.)
http://pastebin.com/iTJjPMDi

Itemy na gildie (w gui):
http://pastebin.com/6bHyjEaK

 

Jak coś to jakiś jeszcze napisze

:)

 

 

banerjpg.jpg

Opublikowano

Dzięki maslibo masz like ale takie skrypty już widziałem w paczce Fruziaczka :P

 

a ma ktoś jeszcze więcej skryptów może coś więcej niż kolega wyżej 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...