Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mouseclick po naciśnięciu innego klawisza


ctxtm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo jest mi potrzebny taki bind. Jestem przekonany, że jest to do osiągnięcia w autoicie ale próbóje i szukam i nic nie wychodzi. Skrypt ma polegać na tym, że jak klikniemy jakiś klawisz - dajmy na to literke "c" to skrypt wykonuje LPM. Probowałem jakoś przez IsPressed czy HotkeySet ale kurcze nie mogę : |  nic co by miało działać tak jakbym chciał, również nie znalazłem. Proszę o pomoc!

Opublikowano

1. Zastanów się co chcesz zrobić.

Pod przyciskiem np. c chcesz aby bot kliknął (?) LPM

 

2.

2.1.Tworzysz HotKey'a

HotKeySet ("c","cycki")

2.2.Tworzysz pętle aby aplikacja nie padła

While 1
Sleep (200) ; dajmy odpocząć procesorowi
WEnd

Aktualnie aplikacja się nie włączy ponieważ czegoś nie ma. Czego?

 

 

Funkcji o przyzwoitej nazwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2.3.

Tworzymy wyjaśnienie funkcji

Func cycki()

EndFunc

Funkcja na wciśnięcie przycisku to MouseClick

MouseClick ("left/right") ; dalsze są opcjonalne, raczej nie są tutaj potrzebne

left - LPM
right - PPM

Wstawiasz tam gdzie potrzeba i gotowe

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Opublikowano

Up ci dobrze napisał a całość to raczej tak będzie wyglądać : 

Hotkeyset("c","Mclick")

Func Mclick()
MouseClick(left,x,y)
EndFunc;---xxxxxxxxxxxxxChyba ze ma ciągle klikac LPM 


 Hotkeyset("c", "Mclick")
Func Mclick()
While 1
MouseClick(left,x,y)
Wend
Endfunc;---xxxxxxxxxxxxx A zeby klikalo ci w zminimalizowanym oknie uzyj czegos takiego jak 
ClickControl lub SendControl (Już zapomniałem)




MASZ TAM DWA ODDZIELNE KODY !!!!

Ps. Pamiętaj że w kodzie nie może być polskich znaków takich jak : ą,ć,ę,ł,ń,ó,ż,ź,ś ...... 

Opublikowano

@maciek_322

Hotkeyset("c","Mclick")

Func Mclick()
MouseClick(left,x,y)
EndFunc;---xxxxxxxxxxxxxChyba ze ma ciągle klikac LPM 

Aplikacja będzie działać w mniej niż sekundę - nie ma pętli podtrzymującej życie aplikacji


 Hotkeyset("c", "Mclick")
Func Mclick()
While 1
MouseClick(left,x,y)
Wend
Endfunc;---xxxxxxxxxxxxx A zeby klikalo ci w zminimalizowanym oknie uzyj czegos takiego jak 
ClickControl lub SendControl (Już zapomniałem)

Te funkcje to ControlClick (który niezbyt chce współpracować z niektórymi aplikacjami)

Nie było napisane, że to ma być kliknięcie w odpowiednią pozycję, więc parametry x i y nie są potrzebne.

 

Jednak te kody są dobre, ale trzeba poprawić funkcje oraz dodać pętle podtrzymującą działanie aplikacji

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...