Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uruchomić steamtrade bota na vps


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam! mam vps z systemem Linux Debian 7 Beta3 x86 64 Min GenV2


 


i chcialbym zapytac jak wgrac na niego vps moglby mi ktos dac jakis poradnik ;d? moze byc w jezyku angielskim ;p aby byl dobry ;p bota mam w node.js


 


a vps na mintshost


Opublikowano

1). wrzucasz wszystkie pliki na serwer
2). Instalujesz node.js

3). importujesz moduły z folderu bota.
3). Uzupełniasz wszystko w configu, apikey steam,login i hasło do bota, bazę danych i steam guard.
4). Przechodzisz do folderu gdzie wrzuciłeś pliki np: cd /home/bot i nodejs plik.js
5). Gotowe
A i to jest instrukcja którą dostałem jak kupowałem bota 
http://pastebin.com/qnDKQsB4=)

Opublikowano

1). wrzucasz wszystkie pliki na serwer

2). Instalujesz node.js

3). importujesz moduły z folderu bota.

3). Uzupełniasz wszystko w configu, apikey steam,login i hasło do bota, bazę danych i steam guard.

4). Przechodzisz do folderu gdzie wrzuciłeś pliki np: cd /home/bot i nodejs plik.js

5). Gotowe

A i to jest instrukcja którą dostałem jak kupowałem bota http://pastebin.com/qnDKQsB4=)

dzieki leci plusik ;p

 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...