Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

King of the Road - program przestał działać


mojzesz44

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam walczę ostatnio z grą King of the Road

 

Zaczynając od początku to będzie tak, zainstalowałem grę i przy uruchamianiu miałem błąd, że komputer nie posiada akceleratora graficznego udało mi się to naprawić przerabiając plik Truck.ini i gra uruchomiła się więc chciałem zacząć nową grę, ale klikając "New Game" wyskakiwał komunikat "insert king cd" czy coś w tym stylu (Płytę miałem w napędzie), pomogło wgranie patcha ale teraz po kliknięciu "New Game" wyskakuje "Program king.exe przestał działać" i z tym sobie nie mogę poradzić dodam że dodatkowo zmieniłem w Trybie zgodności na System Windows XP z dodatkiem SP, Tryb ograniczonych kolorów na 16Bit rozdzielczość 640x480 + Uruchamianie programu jako administrator. 

 

Specyfikacja kompa:

Windows 10 Home

CPU: i7 4770K

GPU: GeForce GTX680

RAM: 2x4GB Corsair DDR3

MBO: Z87 MPower MAX

Dysk: SSD GoodRAM + SATA III Seagate 

 

Jakiś rok temu na Laptopie z Vistą działało a kilka dobrych lat temu na zwykłym PC z xp też działał, na 7 już nie

 

Proszę o pomoc !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...