Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się zrobić serwer na dwa zamki, czy może red vs blue?


Hektyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie czy opłaca się zrobić serwer ala 2 zamki czy coś jak red vs blu? 

Pluginy na registerkę i to chyba wszystkie :D

Stare konto > Easy.


 


5899414507288461438448.png

Opublikowano

Sam serwer zawierające tylko te tryby - nie.

Jeśli chcesz zrobić serwer minigames (o wiele, wiele większy) to musisz wybrać KILKA najlepszych, gdzie będzie grać dużo ludzi - osobiście 2 zamki.

Opublikowano

nie chodzi mi o serwer minigames tylko o serwer coś jak 2 zamki że budujemy sie a potem wojna :D

Stare konto > Easy.


 


5899414507288461438448.png

Opublikowano

Osobiście wolałbym, aby te zamki były już wybudowane i tylko możemy przystąpić do danej frakcji....

Zamki najlepiej aby były na osobnych wyspach.

Zrobić lokacje z blokami, które można niszczyć, dzięki temu przeciwnik będzie dostawał jakieś pkt do swojej frakcji + za zabicie przeciwnika... możesz jeszcze dodać, jak ktoś z osobnej frakcji będzie przebywał na wrogim terenie, to dostaje również pkt za przebywanie u wroga... NP: 1 min to 0.5 pkt

5255055987.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...