Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego przydziela mnie z diamentami


Gość pluto20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe konto swiezo wbity 30 lvl, a mnie laczy z ludzmi co graja na bardzo wysokim poziomie.Dziwny ten system dobierania troche.

Opublikowano

Zapewne grałeś normalną rozgrywkę, a nie rankingową. Na normlach matchmaking jest w ogóle inny i nie ma żadnego powiązania z rankedami, ponieważ wszystko zależy o tego, ile masz zagranych normali, czy ta osoba diamondu była z kimś premade itd.

Opublikowano

Tak normale narazie. Tylko dzisiaj 3 mecze i 3 przegrane. Najpierw d5 , pozniej d4 a teraz platyna 3.W ogole ludzie maja po 1000+ . Jakies extremalne liczby :P

Opublikowano

Tak normale narazie. Tylko dzisiaj 3 mecze i 3 przegrane. Najpierw d5 , pozniej d4 a teraz platyna 3.W ogole ludzie maja po 1000+ . Jakies extremalne liczby :P

surówki ty bo grasz normale nawet challenger moze byc

Opublikowano

normale i rankedy maja zupelnie INNE mmr i na normalach dziala ono zupelnie inaczej tzn. mozesz grac z challangerami 1000lp bedac bronzem 5 -17lp

Opublikowano

­Normale mają inny system przyznawania championów.

Jeżeli na normalach masz wysokie Win ratio dobierze cie do odpowiednich dywizji (może być B/S/G/P/D :p )

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Tak normale narazie. Tylko dzisiaj 3 mecze i 3 przegrane. Najpierw d5 , pozniej d4 a teraz platyna 3.W ogole ludzie maja po 1000+ . Jakies extremalne liczby :P

Na normalach matchmaking działa nieco inaczej, jest po prostu większy "misz masz" w tych dywizjach. Oprócz tego są osobne mmr do gier rankingowych i zwykłych.

giphy.gif

Opublikowano

Bo może Riot stwierdził, że jesteś takim nieoszlifowanym diamencikiem i na prawdę zaslugujesz na tą dywizję :* <3

Diss_Stream.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...