Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Cod4Mw] Zestaw Wyposażenia Do Szybkiego Wbijania Lvl'I


Gość Reynald

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Reynald
Opublikowano

Witam w tym poradniku opisze jak wbić szybko 55 lvl :)

Poradnik jest dla tych co chcą szybko wbić lvl, jeśli chcesz grac dla przyjmności nie rób tego.

A więc zaczynajmy

 

 

1. Wybieramy server hardcore np.

PLAYINME (v1.6)

Najlepiej aby na tym serwerze była cały czas mapa Brodcast.

Na tym co podałem jest mecz 25 min. - Brodcast, napisałem hardcore dlatego że na mapach tego typu szybko i w dużych ilościach zabija się przeciwników

Najlepiej dołączyć do "Specnaz"

 

 

2.Teraz najważniejsze - wyposażenie.

 

Na małych lvlach nie polecam używać snajperek, tylko automatyczne karabiny maszynowe

Zanim odblokujemy karabinu "M4 Carabine" wybieramy jakiś CKM.

 

Kiedy już odblokujemy M4 Carabine, i zakończymy wyzwania dla tej broni dodajemy granatnik, dodatkowa broń obojętnie jaka.

Dodatek 1 "Szybkie przeładowywanie"

Dodatek 2 "Męczennik"

 

I tak wbijamy lvle aż do odblokowania G36C

 

Niestety nie pamiętam od którego lvl są dodatki dlatego jeśli nie mamy ich odblokowanych używamy inne.

 

Na dużych lvl'ach wybieramy G36C, z granatnikiem

Dodatek 1 "Kieszonkowstwo (to samo co wyżej)"

Dodatek 3 "Męczennik "

Broń dodatkowa Desert Eagle

 

Teraz taktyka.

Nie używamy męczennika = marty na serverach z no martydoom, chyba że chcemy się ośmieszyć i wyłapać kicka.

Na początek wyciągamy granatnik, strzelamy do wrogów, po czym strzelamy normalnie z broni. średnio granatnikiem zabija się 3 wrogów.

 

1.Screeny pozycji.

 

I

67295879.png

 

II

61625036.png

 

III

99515991.png

 

IV

41710097.png

 

 

Podałem tylko najlepsze pozycje, oczywiście jest wiele innych

 

Przykładowy zestaw.

zestawh.png

 

 

 

Nie wiem czy poradnik się przyda, wiem że nie podałem jakiej używać broni przed odblokowaniem podanych, ale to dlatego że nie pamiętam wymagań lvl'owych

 

Liczę na - doceń moją prace, TUT robiłem jakieś 2 godziny.

 

Poszę o zdjęcie kilku % !

Opublikowano

Moim zdaniem takie granie to noob'stwo - campa +gl znienawidzone 2 rzeczy przez graczy, a 55 lvl można sobie spokojnie zrobić bez expienia jeśli ktoś bardzo chce, a gra się dla przyjemności a nie dla lvl'a.

Mariuszw13.png
Gość Reynald
Opublikowano

Masz rację, jak ktoś chce grac dla przyjemności niech nie korzysta.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ej napisałeś, żeby wziąć męczennika a potem odradzasz i mówisz ze kick będzie.

Gracz w gry z serii Call of Duty:) a_kmyklqye.png

 

sygnaturkak.jpg

Opublikowano

Tragiczne. Marty + Tuba + Kampa ?? Każdy Cie będzie lubił i ubóstwiał... -.-

[b]Pomagam w sprawach związanych z komputerkiem...[/b]

[center]Daj [color=green][size=15]+[/size][/color][/center]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ech, dobra recepta, jak byc noobem. chcesz fajna klase. Z G36C i z M4, Ok.

 

M4 z tlumikiem. Podwojny strzal.Bandolier.Martwa cisza.

G36C z red dog slight (celownik laserowy), Bandolier.Podwojny strzal.Pewne celowanie.

 

Gwarantuje ci, ze nawet bez pewnego celowania do G36C zabijesz kazdego z biodra.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...