Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić w pluginie AuthMe teleportacje oraz ustawienie gracza na spawnie?


Riuck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Mam problem z authme, dawno nie bawiłem się w pluginach i zapomiałem jak się to robiło, a mianowicie chodzi o to że nie pamiętam jak ustawić aby gracz po wejściu na serwer znajdował się na spawnie a po wpisaniu hasła teleportował się w miejsce w którym się wylogował.

 

GroupOptions:
  UnregisteredPlayerGroup: ''
  RegisteredPlayerGroup: ''
  Permissions:
    PermissionsOnJoin: []
settings:
  sessions:
    enabled: false
    timeout: 10
    sessionExpireOnIpChange: false
  restrictions:
    allowChat: false
    allowCommands:
    - /login
    - /register
    - /l
    - /reg
    - /passpartu
    - /email
    - /captcha
    maxRegPerIp: 2
    maxNicknameLength: 20
    ForceSingleSession: true
    ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false
    SaveQuitLocation: false
    AllowRestrictedUser: false
    AllowedRestrictedUser:
    - playername;127.0.0.1
    kickNonRegistered: false
    kickOnWrongPassword: false
    teleportUnAuthedToSpawn: false
    minNicknameLength: 3
    allowMovement: false
    timeout: 30
    allowedNicknameCharacters: '[a-zA-Z0-9_]*'
    allowedMovementRadius: 100
    enablePasswordVerifier: true
    ProtectInventoryBeforeLogIn: true
    displayOtherAccounts: false
    ForceSpawnOnTheseWorlds:
    - world
    - world_nether
    - world_the_end
    banUnsafedIP: false
    spawnPriority: authme,essentials,multiverse,default
    maxLoginPerIp: 0
    maxJoinPerIp: 0
Opublikowano

Podczas gdy wchodzę na serwer wyskakuje mi informacja "You have no new email" Gdzie mogę to usunąć?

 

Jest to od essentials'a mysle, ze mozesz to usunac w config.yml lub plikach językowych tego pluginu.

 

A wracajac do topicu to w miejscu gdzie gracze maja sie spawnowac po wejsciu na serwerze wpisz: /authme setspawn, i i config.yml zmien 49 linijke:         teleportUnAuthedToSpawn: false na teleportUnAuthedToSpawn: true

Opublikowano

Podczas gdy wchodzę na serwer wyskakuje mi informacja "You have no new email" Gdzie mogę to usunąć?

 

Jest to od essentials'a mysle, ze mozesz to usunac w config.yml lub plikach językowych tego pluginu.

 

A wracajac do topicu to w miejscu gdzie gracze maja sie spawnowac po wejsciu na serwerze wpisz: /authme setspawn, i i config.yml zmien 49 linijke:         teleportUnAuthedToSpawn: false na teleportUnAuthedToSpawn: true

@ref

Nie działa.

Teleportuje gracza na spawn ale po wpisaniu hasła zostaje on na spawnie i nie wraca do miejsca w którym się wylogował.

Opublikowano

Wżucasz poprostu authme do ftp i na spawnie piszesz /spawnpoint

Pomogłem? Daj plusika, to nic nie kosztuje a cieszy! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...