Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy z lagami


PookyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Otóż od jakiegoś czasu odczuwam dziwne problemy z lagami, pisałem wczoraj do supportu, w nadziei, że jakoś mi może pomogą i czekam na odp. Wkleję tutaj co im napisałem, może ktoś z was wie, jak te problemy rozwiązać lub sam takie ma.

 

Więc: 

 

Witam!

 

 Otóż od około patcha 5.19 pojawiły się u mnie problemy z lagami. Wygląda to mniej więcej następująco: przy pierwszej grze zazwyczaj wszystko jest w porządku, w drugiej grze pod rząd pojawiają się problemy (raz na jakiś czas - na początku co 2-3 minuty, potem co nawet parenaście sekund), a mianowicie, ping jest tu zazwyczaj normalny (60-80), a pomimo tego odczuwam lagi (opóźnienia). Przy trzeciej i więcej gier pod rząd najczęściej lagi są już bardzo mocne: ping potrafi skoczyć nawet do 10 000, praktycznie nie da się grać i prawie każda taka gra kończy się z napisem "reconnecting". Założyłbym, że jest to wina internetu, bo już kiedyś miałem takie problemy, z tym że teraz mam nowy internet i wszystko działa bardzo dobrze, każda aplikacja/program/gra wymagająca internetu nie sprawia problemów, tylko League of Legends... W trakcie gdy w LoL'u mam np 10 000 pingu moge równocześnie rozmawiać z kimś przez Skype i oglądać film na YouTube i tylko z LoL'em są problemy (wyłączanie wszystkich oprogramowań LoL'owi nie pomaga). Co robić? Bardzo lubię League of Legends, ale takie lagi naprawdę odbierają przyjemność z gry... Aż boję się grać rankedów, bo takie lagi przegrałyby mojej drużynie mecz, a gdyby wyrzuciło mnie z gry mógłbym jeszcze dostać karę :( Proszę o pomoc.

 

Mój nick: Ersol

Serwer: EUNE

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 

Dodam jeszcze, że dziś miałem freezy już przy pierwszej grze :( tym razem wyglądało to tak, że mam np 60 pingu, nagle freez, i po jakichś 10 sekundach wyskakuje "stabilne" 500 pingu, a po chwili lag ustępuje.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Opublikowano

@Mistrzu.

 

Dostawca internetu to Plus (mam LTE 4G).

 

Edit:

 

Odpisali :P

Witaj, Przywoływaczu!

Dzięki za zgłoszenie tego błędu odnośnie pingu. Jesteśmy świadomi jego występowania i staramy się go rozwiązać - w tej chwili badamy co się tak naprawdę stało. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy zostanie on naprawiony, wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce.

Niestety problemy nie leżą bezpośrednio po stronie naszych Serwerów, a są związane z łączami niektórych Dostawców Internetu. Stąd przedłużenie prac naprawczych - kłopot nie jest zależny tylko od nas :(

Jeśli problemem jest brak dostępu do gry lub połączenia z PVP.net, zalecam również każdorazowe zajrzenie na forum. Tego typu kłopoty zawsze są tam zgłaszane i komentowane w pierwszej kolejności. Polecam także sprawdzenie strony statusu serwera, w razie gdyby serwery były wyłączone w celach naprawczych.

Wszystkie odnośniki do statusów serwerów znajdują się tu:

https://support.riotgames.com/hc/pl/articles/201752664#wq1

Doceniam Twoją cierpliwość i zrozumienie w obliczu tych problemów.

Pozdrowienia Best Regards 

Atomson
Player Support Specialist

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...