Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co chcielibyście zobaczyc na serwerze Skyblock?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, jak w temacie co byście chcieli zobaczyć na serwerze SkyBlock ?

- Mamy już drop z odblokowaniem tzn.. Wszystkie dropy są zablokowane i tylko drop cobbla odblokowany, aby odblokować drop np. Węgla trzeba wykopać 1000 cobbla , i tak dalej ... 

- Co byście chcieli jeszcze na nim zobaczyć ? 

- Jakieś questy ? 

- Prace ? 

- Własne pomysły ? (Jakie?)

Opublikowano

Tak, jak w temacie co byście chcieli zobaczyć na serwerze SkyBlock ?

- Mamy już drop z odblokowaniem tzn.. Wszystkie dropy są zablokowane i tylko drop cobbla odblokowany, aby odblokować drop np. Węgla trzeba wykopać 1000 cobbla , i tak dalej ... 

- Co byście chcieli jeszcze na nim zobaczyć ? 

- Jakieś questy ? 

- Prace ? 

- Własne pomysły ? (Jakie?)

Głównie jeśli chodzi o questy, to wprowadziłbym jakiś ciekawy i rozbudowany system misji, czy tam questów (jak kto woli), który miałby za zadanie wybierać losowe misje dla gracza w zależności od levelu. Miałoby to polegać na tym, że jeżeli gracz wbije większy level, to będą trudniejsze misje, jeżeli będzie na małym levelu, to będą łatwiejsze misje. 

Opublikowano

Głównie jeśli chodzi o questy, to wprowadziłbym jakiś ciekawy i rozbudowany system misji, czy tam questów (jak kto woli), który miałby za zadanie wybierać losowe misje dla gracza w zależności od levelu. Miałoby to polegać na tym, że jeżeli gracz wbije większy level, to będą trudniejsze misje, jeżeli będzie na małym levelu, to będą łatwiejsze misje. 

 

Moze cos z lvl? Za wykonane questy dostawaloby sie lvl/exp aby gra na serwerze miala konkretny cel.

Mam taki plan, aby zrobić ogromne miasto kościół jakieś takie małe wioski w około, stragany, podziemia, i w Każdym straganie byłby po jednym NPC (Questcie). 

Opublikowano

Dobrze rozplanowaną ekonomię - na tym opiera się Skyblock. Wydobywasz coś, sprzedajesz i kupujesz materiały na wyspę. Całość musi być jednak dobrze przemyślana, tak, aby rozgrywka nie znudziła się po kilku dniach.

Opublikowano

Dobrze rozplanowaną ekonomię - na tym opiera się Skyblock. Wydobywasz coś, sprzedajesz i kupujesz materiały na wyspę. Całość musi być jednak dobrze przemyślana, tak, aby rozgrywka nie znudziła się po kilku dniach.

Sklep będzie bardzo duży, z dużą ilością materiałów. Wprowadziliśmy już sporą liczbę zadań (Questów). 

Pytanie brzmi czy chcielibyście zobaczyć  na SkyBlocku Prace?

- Farmer

- Górnik

- Drwal

z Każdej pracy leciał by jakiś mały pieniążek do Konta ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Questy byłyby dobre. Aczkolwiek nie mam na myśli questów typu "Przynies mi 20 tego a dostaniesz to" bo to bezsensowne. Jakieś choćby odrobinke rozbudowane np. Jakis nowy srednio wypadajacy loot z zombie i powiedzmy że npc mówi nam ze w lesie grasują zombie, musimy je znależć i je zabić poniewać ukradły mu ten item który z nich wypada, był by wdzięczny jeżeli byśmu pomogli mu odzyskać :) 

cccae149d21a4.png


Już w krótce!


Wszelkie prawa zastrzeżone! 2015r. ]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...