Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie elementy chcielibyście zobaczyć na wymarzonym serwerze Hardcore?


yac

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Hej. Co chcielibyście zobaczyć na waszym wymarzonym HC?

Drop:?(Napisz jaki drop)

Disco:?(Może być discozbroja?)

Nazwa Serwera:?(Nazwa dla serwera Typu HC)

BoyFarmer:?(Czy mają być boyfarmery?)

Stoniarki:?(Mają być stoniarki?)

Napisz co więcej chcesz zobaczyć.

Opublikowano

Więc tak...

 

Drop - najlepiej taki jak był na mchc

Disco - Nie dodawać.

Nazwa - MaxHC.pl

BoyFarmer - nie

Stowniarki - nie

 

------------------------

Chciałbym zobaczyć to co wyżej i Brak jakichkolwiek vipów ewentualnie jakieś dobrowolne donejty.

Gildie, Brak lagów, Sektory, Dobra reklama, Brak cheaterów, Nether off, Brak komend,  - /spawn /sethome /tpa itp. 

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

Ja bym stowniarki nie dawał bo to moim zdaniem psuje klimat hardcore. Kiedyś na hardcorze nie było tych craftowanych stowniarek boyfarmerów itp. 

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

Drop - dawaj tak po 70% żeby nie trzeba było długo kopać

Disco - tak za darmo najlepiej każdy będzie miał będzie sprawiedliwie

Nazwa - FajnyProEloSerwer1337

Boyfarmer - tak najlepiej jeszcze takie coś co ci buduje zamek nie trzeba będzie się trudzić

Stoniarki - ta i niech będą takie co same siebie kopią

 

Opublikowano

Nie mam wymarzonego serwera Hardcore, bo ten tryb już dawno, wieki temu upadł.

 

Aktualnie najbardziej opłacalnym i ciekawym trybem jest RPG z ciekawą fabułą, a za granicą także Minigames (oczywiście autorskie, bez autorskich nie masz szans nic osiągnąć)

 

 

 

@antyblezurBoprzecieżonchcepomysłynaHC

Drop:

  • Diament = 120%
  • Szmaragd = 150%
  • Złoto = 400%
  • Węgiel = 1500%
  • Żelazo = 2000%
  • Lapis = 10500%

Gildie w skript najlepiej, bo te pluginy strasznie nie optymalne.

Turbodrop by kukubaczeek bo to najlepsiejszy programista na świecie.

Essentialsa nie używaj, weź jakiś skrypt, są lepsze.

 

No i oczywiście serwer, najlepiej 10 slotów, i daj 5000 MB na gracza, czyli 50 GB RAMu. Procesor jakiś za 2 zł daj, bo to i tak nie ważne.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Nie mam wymarzonego serwera Hardcore, bo ten tryb już dawno, wieki temu upadł.

 

Aktualnie najbardziej opłacalnym i ciekawym trybem jest RPG z ciekawą fabułą, a za granicą także Minigames (oczywiście autorskie, bez autorskich nie masz szans nic osiągnąć)

 

 

 

@antyblezurBoprzecieżonchcepomysłynaHC

Drop:

  • Diament = 120%
  • Szmaragd = 150%
  • Złoto = 400%
  • Węgiel = 1500%
  • Żelazo = 2000%
  • Lapis = 10500%
Gildie w skript najlepiej, bo te pluginy strasznie nie optymalne.

Turbodrop by kukubaczeek bo to najlepsiejszy programista na świecie.

Essentialsa nie używaj, weź jakiś skrypt, są lepsze.

 

No i oczywiście serwer, najlepiej 10 slotów, i daj 5000 MB na gracza, czyli 50 GB RAMu. Procesor jakiś za 2 zł daj, bo to i tak nie ważne.

Racja kolego :)

Opublikowano

A jeżeli już o ramach to musisz dać jak najwięcej ramuf bo bez ramuf to nic ci nie po działa nawet chyba tak myślę że ci ludzie z serwera poodchodza a jak dasz tam jakieś solidne 5tb to wtedy nawet pierdyliard osób zamieścisz, a procek to polecam dac Ceuldron czy jakoś tak bo procesor to tak nie za bardzo ważny on tylko po to żeby komputer działał. Ten procesor to tak jakby zasilacz, wiesz.

 

@topic

Zmieniam zdanie. Nazwa może być NajlepszyHardcoreEverTimesWeekYearMonthWithMuchRamMermory

Zalecam kupić domenę .pro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...