Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt na nagrodę za kod, który wcześniej ustaliłem.


ShataQSS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym aby ktos dal albo napisal i tu wrzucil skrypt na nagrode za kod ktury w skrypcie moge ustalic i co ma dana osoba dostac za to, Potrzebuje poniewaz nie mam zamiaru ItemShopu kupywac gdzie muglbym stworzyc voucher na serwer a taki kod to fajna rzecz dla zwyklych graczy. Dobrze by bylo abym mugl ustalic ilosc uzyc jeszcze. Z gury dziekuje. Czekam na odpowiedz.

Sory za orto mam niemiecka klawiature :)

Opublikowano
options:
    KOD: test
    MAXUZYCIA: 1
    NAGRODA: 1 diamond
# tutaj nic nie ruszaj
variables:
    MAXUZYCIA1 = 0
command /kod <text>:
    trigger:
        if arg-1 is "%{@KOD}%":
            if {MAXUZYCIA} is less than {@MAXUZYCIA}:
                give {@nagroda} to player's inventory
                broadcast "&8&lGracz&6&l %player%&8&l wpisal poprawny kod!"
                add 1 to {MAXUZYCIA1}
            else:
                send "&4ten kod zostal juz uzyty! maxymalna ilosc uzyc: {@MAXUZYCIA}"

Na resetowanie MAXUZYC:

command /resetmaxuzycia:
    trigger:
        set {MAXUZYCIA1} to 0
Opublikowano

@ShataQSS Spoko.

options:
    KOD: test
    MAXUZYCIA: 1
    KOMENDA: /pex user %player% group set vip
# tutaj nic nie ruszaj
variables:
    MAXUZYCIA1 = 0
command /kod <text>:
    trigger:
        if arg-1 is "%{@KOD}%":
            if {MAXUZYCIA} is less than {@MAXUZYCIA}:
                execute console command "{@KOMENDA}"
                broadcast "&8&lGracz&6&l %player%&8&l wpisal poprawny kod!"
                add 1 to {MAXUZYCIA1}
            else:
                send "&4ten kod zostal juz uzyty! maxymalna ilosc uzyc: {@MAXUZYCIA}"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...