-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
xToshek96
xToshek96
Witam , przedstawie sprawe jasno posiadam laptopa Toshiba Satellite C660- 1NF zakupilem go jakies 3/4 lata temu i od tamtego czasu nie byl robiony format nic z tych rzeczy i zdecydowalem zrobic formata lub przywrocic do stanu fabrycznego czyli do takiego jakiego go odebralem w sklepie i tutaj zaczynaja sie schody i pytanie takie jak np : czy jezeli przywroce go do stanu fabrycznego zostanie windows 7 komputer , pulpit itp czyli pliki systemowe , czy sterowniki np karty graficznej i reszte tych wszystkich ... beda tak jak go wlaczylem w domu dzialaly czy bede musial sam szukac sterownikow do internetu karty itp , i je zainstalowac poprostu jestem zielony i fajnie by bylo jakby ktos doswiadczony kto robil takie rzeczy na swoim laptopie mi napisal punkt po punkcie co i jak zrobic zeby po tym formacie czy przywroceniu do stanu fabrycznego dzialalo elegancko , z gory dziekuje i pozdrawiam
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.