Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić, aby połowa graczy na serwerze musiała spać?


coalaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i pozdrawiam.

Czy wie ktos moze jak zrobic aby bedac na serwerze polowa graczy musiala spac, aby nastapil dzien !

Widzialem ze gracz bedac pod ziemia w nocy jest liczony jako bedacy w lozku. Czy wie ktos moze jak to zrobic ?

Wiem tylko ze nie jest to w skrypcie ani w dodatkowym pluginie. Serwer na 1.8.8 Spigot Premium z podstawowymi pluginami

typu Ess. WE, WG

Opublikowano

Zasada działania łóżka jest zapisana w kodzie silnika serwera Minecrafta, ale prawdopodobnie dałoby radę zrobić coś takiego, że w momencie gdy wywoła się PlayerBedEnterEvent - plugin sprawdza liczbę graczy w łóżkach (wcześniej oczywiście ich zapisując), i jeśli jest to połowa z wszystkich graczy na serwerze to ustawia czas świata na dzień, i wtedy chyba automatycznie wszyscy zostaną wyrzuceni z łóżek, więc wszystko będzie wyglądało jakby to łóżka tak działały.

NIE jestem pewien, czy to by zadziałało, ale można spróbować. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...