Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA Online - przy dołączaniu wyskakuje komunikat o dołączaniu offline


Czaja456

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kłaniam sie wszystkim, przybywam tutaj z bardzo nietypowym problemem, pierwszy raz coś takiego mnie spotyka, dlatego w żaden sposób nie jestem w stanie tego naprawić.

Więc tak:

Kiedy próbuje uruchomić GTA V Online wyskakuje mi podczas ładowania, że zalogowałem się Online, a po jakiś 10 sekundach nagle gdy uruchamia się dalsze wczytywanie dostaje informacje, że zalogowano mnie Offline. Po czym gra się zatrzymuje,uje i koniec. 

 

Zwykłe GTA fabularne działa mi bez problemu :)

na dole przedstawiłem ss z problemu:

 

equ2gj.jpg

 

 

 

 

 

tn6ljh.jpg

 

 

Opublikowano

Internet trochę słaby, spróbuj odblokować porty:

TCP: 80, 443

UDP: 6672, 61455, 61457, 61456, oraz 61458

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngCzaja456 

1) Otwórz cmd jako administrator

2) Wpisz netsh winsock reset i kliknij enter

3) Wyłącz i włącz komputer

Jeśli podczas restartu zapyta cię o konfigurację LSP kliknij "nie". 

­

Opublikowano

Jaki masz adres IP, prywatny czy publiczny? Jeśli prywatny to możesz mieć problemy z dołączeniem do gry. Skontaktuj się z dostawcą usługi i zapytaj czy jest możliwość zmiany na publiczny. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...