Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blokada FPS. Ustawienia nie mają znaczenia!


garguleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam problem, z którym walczę od bardzo długiego czasu, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi, liczę że mi pomożecie!

 

 

Temat jest trafnie okreslony ponieważ

 

 

Mój sprzęt to:

 

Windows 7 64bit

 

Procesor Intel Core 2 Duo 2,8GHz (2 rdzenie)

Ram 3GB

Dysk 200gb (sata)

Grafika Gainward GeForce GT430 1GB

 

 

 

Co zrobiłem ??

 

1. Format dysku

2. CCleaner (czyszczenie)

3. Auslogic Defrag Disc (defregmentacja)

4. Razer game booster

 

 

To wszystkie aplikacje jakie mam zainstalowane...

 

CCleaner codziennie

 

Defregmentacja co 2, 3 dni 

 

Wszystko po to by trzymaćpożądek czyli znikoma ilość programów co zjadają zasoby.

 

 

Spójność plików na steam w csie...

 

Opcje uruchamiania

 

no dosłownie wszystko

 

 

i czy gram 4:3 czy 16:10 

 

Czy dam wszystko na full czy na minimum i rozdzielczość 800:600

 

FPS nie pzekraczają 30... wrecz czasem jest ich 13...

 

Nie wiem czym to jst spowodowane i co się stało lub jak to naprawić ?

Opublikowano

Wszystko w opcjach powyłączane i w ustawianiach Nvidia panelu zapomniałem dodać że też, wszystko według setek poradników i nic!

 

 

Może na linuksie było by lepiej, bo komputer ma służyć tylko pod csa pod nic więcej...

 

Może lubuntu ? Ubuntu? Mint ?

Cokolwiek co nie wygląda a działa!

Opublikowano

Grafika na Low.

Wyłącz Vsync.

Zaktualizuj sterowniki.

w opcjach uruchamiania gry wpisz "-freq 144 -refresh 144 -console -threads 2 -novid"

Wyłącz niepotrzebne programy.

Opublikowano

@FatalPL w ogóle wiesz co robią te parametry? Po g****o mu je podajesz nawet nie wiesz czy ma monitor 144hz i 4 rdzenie. -novid nie daje nic do wydajności.

 

@topic przeinstaluj directx, visuale sterowniki do karty itd

Opublikowano

@FatalPL w ogóle wiesz co robią te parametry? Po g****o mu je podajesz nawet nie wiesz czy ma monitor 144hz i 4 rdzenie. -novid nie daje nic do wydajności.

 

@topic przeinstaluj directx, visuale sterowniki do karty itd

Źle przeczytałem specyfikacje procesora.

Pozatym mówi że gra na 16:10 to powinien mieć monitor z wyższej półki 

Opublikowano

Robiłem wszystko co piszecie, nie pomaga nic...

 

Jak napisałem w temacie tylko cs i programy do utrzymania czystości w systemie wyżej wymienione nic nie pobieram nic nie instaluje...

 

Przed formatem na początku było ok, później zaczęło się ciąć.

Opublikowano

Nie mam laptopa tryb oszczędzania jest wyłączony.

 

Naprawde nie jestem niedorozwinięty i szukałem wiele rozwiązań i próbowałem wiele... skończyły mi się pomysły a wszystko co mi radzicie, oczywiście dziękuję za to, ale już to robiłem!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...