Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer wyłącza się po odpaleniu gry


wert1122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey mam od pewnego czasu taki problem z moim komputerem tzn. podczas grania w jakąś grę np. Hearthstone lub CS:GO po kilku minutach płynność strasznie spada i po kilku kolejnych wywala czarny ekran a dźwięk ścina. Na monitorze pojawia się napis "D-Sub brak sygnału. Przechodzenie w tryb oszczędzania energii". Problem ten pojawia się tylko wtedy gry włączam jakąś grę, gdy przeglądam internet nic takiego się nie dzieje. Mam podejrzenie że coś jest nie tak z zasilaczem, ponieważ niedawno zrobiłem format komputera(ok. tydzień temu) z tego właśnie powodu i nic nie pomogło. Patrzyłem również na temperatury czy czasem coś się nie przegrzewa ale nic z tych rzeczy. Bardzo potrzebuje pomocy. Wielkie dzięki!

Opublikowano

tak mówisz? bo sprawdzałem temperatury i wszystko było w porządku.

 

@Edit

jeśli już, to na pewno jest to problem karty graficznej? bo chciałbym uniknąć sytuacji gdzie wydałem już pieniądze na nią a to jednak nie o to chodziło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...