Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odblokować ostatni nieśmiertelnik widmo?


oski0132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam pytanie a mianowicie jak odblokować ten: 5FF6lTd.png Nieśmiertelnik? Myślałem, że gdy odblokuje łuk widmo to będzie "gratis" do niego, ale patrząc na YT zobaczyłem, że nieśmiertelnika się w ten sposób nie zdobywa. Sprawdzałem także w google, ale nic nie ma na ten temat.

Opublikowano

W pokoju z łukiem po prawej jest taki komputerek, trzeba na niego wleźć i na nich są dokumenty, stojąc nad nimi można wejść z nimi w interakcję, co odblokowuje ostatnie zadanie programu Widmo, które polega na zabiciu 200 przeciwników z łuku i zrobieniu 50 headshotów z łuku. Od razu mówię że to zadanie nie należy do najłatwiejszych, gdyż trzeba odpowiednio celować i mieć farta na normalach, a na hardcore'ach jest także trudno, gdyż chwilę to trwa nim wystrzeli postać z łuku.

Opublikowano

W pokoju z łukiem po prawej jest taki komputerek, trzeba na niego wleźć i na nich są dokumenty, stojąc nad nimi można wejść z nimi w interakcję, co odblokowuje ostatnie zadanie programu Widmo, które polega na zabiciu 200 przeciwników z łuku i zrobieniu 50 headshotów z łuku. Od razu mówię że to zadanie nie należy do najłatwiejszych, gdyż trzeba odpowiednio celować i mieć farta na normalach, a na hardcore'ach jest także trudno, gdyż chwilę to trwa nim wystrzeli postać z łuku.

Dzięki za odpowiedź ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...