Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

na imetinie nie warto grać administracja kradnie :)


Mati551

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka , w niedziele sprzedałem itemki itp i wyszło mi 12kyp ... a rano gdy wstałem to kasy nie było zgłosiłem sie do administracji i otrzymałem logi tylko dziwne jest to że wycięte są 3 dni :) tak jest własnie admistracja na tym serwie , nie polecam !

post-1444929-0-13599500-1446216254_thumb.jpg

post-1444929-0-17769800-1446216259.jpg

post-1444929-0-99465200-1446216287.jpg

Opublikowano

mam pytanie.. po co mieliby kraść skoro mogą sobie dać w ch.. i jeszcze więcej?  T_T

Żebyś się pytał bezbeku.

topiczek, tak bezsensu troszku. Równie dobrze mógł się ktoś wpierdolić spoza grona administracji. 

Opublikowano

Zabrać jednemu, żeby nie miał więcej niż reszta  ^^

Może bali się, że wywrócisz rynek.

Żałosne zachowanie administracji, coraz częściej spotykane na serwerach.

Niedojrzali ludzie na poważnych stanowiskach.

Opublikowano

Tantical, to gorsze gówno. Tam administracja sprzedawała kd "nieśmiertelności" (czytaj masakry i paranoi) oraz itemy z navi i GM...

giphy.gif


 


Kocur™

Opublikowano

Karygodne zachowanie podopiecznych serwera... Codziennie wychodzi jakiś serwer, ale po tygodniu upada. Kiedyś to były czasy metin2...Ale teraz do czego to doszło, żeby administracja okradała...

sds.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...