Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od wczoraszej aktualizacji nie zalicza bonusu za zabicie z duzego dystansu.


mojn156

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od wczoraszej aktualizacji nie zalicza mi bonusu za zabicie z duzego dystansu...

Headshoty po 700m a expa dostaje tylko za zabicie wroga plus premia 25xp za trafienie w glowe...Chyba cos zepsuli

Gdy siadasz przed kompem, przy drzwiach do pokoju zastawiasz minę claymore, by nikt ci nie przeszkadzal

37be2935.png

Opublikowano

Od wczoraszej aktualizacji nie zalicza mi bonusu za zabicie z duzego dystansu...

Headshoty po 700m a expa dostaje tylko za zabicie wroga plus premia 25xp za trafienie w glowe...Chyba cos zepsuli

Zapewne nie zalicza tobie tego z klasy "zwiadowca" i nie jest to żaden błąd czy coś, ponieważ EA wyłączyło te bonusy gdy strzelamy karabinami snajperskimi i dostajemy tylko standardową premię (gdy strzelamy z innych broni itp. mamy normalną premię).

Polecam także ogarnąć sobie wszystko co zostało dodane w aktualizacji: https://www.youtube.com/watch?v=wRuV5BuBeyA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...