Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób wykonać dodanie wersji lub zmianę wersji serwera?


xAdr1an

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam serwer na maszynie kupionej przez kolegę i mam problem taki, że serwer jest pod wersję 1.7.2 a chciałbym by był pod 1.7.x albo 1.7.x-1.8.x, ale nie wiem jak to zrobić i jeśli ktoś by mi ładnie wytłumaczył krok po kroku jak zmienić nie usuwając serwera itp. to byłbym wdzięczny.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Opublikowano

 

sposób 1.

pobierz PaperSpigota 1.7.10 latest o stąd,

http://tcpr.ca/paperspigot

podmień za swój aktualny silnik i już.

 

sposób 2.

zaktualizuj silnik do 1.8.8 i wgraj plugin ProtocolSupport,

https://www.spigotmc.org/resources/protocolsupport.7201/

Pobrałem tego spigota ze sposobu 1 i teraz jak to wgrać na serwer gdy mam craftbukkita?

Opublikowano

@xAdr1an

 

wgrywasz na serwer przez ftp i podmieniasz craftbukkita na spgota poprzez zmianę nazwy.

 

czyli silnik craftbukkit usuwasz,

 

wtedy wgrywasz spigota i zmieniasz jego nazwę na craftbukkit.

 

jeśli hosting pozwala na takie operacje, to wszystko powinno się udać, w innym wypadku poszukaj możliwości wykonania takiej lub podobnej operacji przez panel klienta z poziomu strony www, możesz też poprosić supporta o pomoc, lub rozważyć zmianę hostingu na taki który pozwala wgrać własny silnik.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Zależy od hostinga

Post nie na temat tylko po ty nabić posty. Osoba nawet nie przeczytała tematu ;)

 

 

Niestety gdy wgram spigota 1.7.10 i zmienię jego nazwę na craftbukkit zanim wgram to gdy chce odpalić serwer to wyskakuje error coś tam z jarfile craftbukkit i się nie odpala ;)

 

Bardzo proszę o pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...